Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ThePawel serio. Na lotnisku i w hotelu ostrzegają przed braniem nieautoryzowanych taxi albo w ogóle nawet z ulicy. Podobnie napisano w poradnikach o podróży do Meksyku.
Autostop to byłoby samobójstwo pewnie :/ chociaż Faza był w Meksyku, pewnie podróżował na stopa, nie oglądałem jednak jego filmów z Ameryki jeszcze.
Przez pierwsze kilka dni lapalismy taxi na ulicy, ale te oznakowane, albo zamawialismy w hotelu. Potem ciagke uber.
Opowiem krótko jak to wyglądało
@Fevx a na ulicy też czułeś się niebezpiecznie? Może takie gadanie by nakręcić biznes taksówkowy. Na fly4free czytałem że transport autokarami i autobusami działa bardzo dobrze i co więcej tanio. Chciałem przez miesiąc budżetowo pozwiedzać Meksyk na własną rękę więc taxi odpada
@ThePawel na ulicy nie, bo nie chodzę w szemrane miejsca, w takich turystycznych jest spokojnie i dużo, dużo policji czy ochrony, która nosi że sobą długa broń, nie #!$%@? sie w tańcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Transport autokarowy rzeczywiście tani i fajny pozytywnie się zaskoczyłem. Trzygodzinna podróż z Meksyku do Puebla kosztowała około 50 zl a warunki w autokarze wręcz luksusowe (1 klasa).
Jeździć po miastach można komunikacja
@ThePawel zależy, gdzie się je. W budce na ulicy tacosy sa bardzo tanie, jadłem jednego za 2 zl, zjadłem 5 i się najadlem. Ale to takie mniejsze tacosy.
Sa również trochę lepsze knajpki (czy wręcz restauracje) z tacosami, gdzie też tanio, np ta zupa pozole z mojego wpisu kosztowała około 12 zł a najeść się można konkretnie nią, jest tresciwa.
Są restauracje sieciowe Vips, co krok, ale tam dosyć drogo. Za zupę