Wpis z mikrobloga

Kolejna ofensywa PiS w sprawie Owsiaka

Minister Błaszczak skomentował również wpis w mediach społecznościowych (na portalu dziennikarza śledczego Witolda Gadowskiego) mówiący o możliwym ataku ISIS na Polskę podczas Przystanku Woodstock. Minister oznajmił, że nie można lekceważyć tego zagrożenia. - W sprawie Przystanku Woodstock policja już w ubiegłym roku negatywnie zaopiniowała całe przedsięwzięcie. W tym roku opinia też będzie negatywna. Sam organizator, bardzo wyraźnie związany z totalną opozycją, tkwi w przeświadczeniu, że wszystko będzie fajnie, „róbta co chceta” - mówił szef MSWiA.


22 edycje Festiwalu... Sam byłem na 9 z nich. Wiem jak to jest zabezpieczone, wiem jaka jest specyfika uczestników. Natomiast osoba, która ani razu nie widziała tego na oczy wie lepiej jak to tam wygląda...

#neuropa #polityka #mswia #bekazpisu #woodstock #woodstock2017 #mikroreklama #niemoje
Goofas - Kolejna ofensywa PiS w sprawie Owsiaka

 Minister Błaszczak skomentował rów...
  • 15
jestem pewny, że będą się starać przeszkodzić w organizacji.


@ba4t: na tę chwilę są 3 wyjścia:

- Zezwolić na organizację PW na zasadach, jakich byłych przed "dobrązmianą" - bardzo mało prawdopodobne
- Zezwolić na organizację PW na zasadach imprezy o podwyższonym ryzyku - bardzo prawdopodobne
- Nie zezwolić na organizację PW tłumacząc się "ryzykiem ataku terrorystycznego" czy czymś podobnym - mało prawdopodobne, aczkolwiek nie zdziwiłbym się. Z drugiej strony dostaliby takiego
Mieliśmy przecież być bezpieczni bo uchodźcy zostali we Włoszech i Grecji gdzie przecież codziennie słyszymy o nowych zamachach :/


@Herubin: Proste - Za zamachy nie są odpowiedzialni uchodźcy którzy trafili do europy w związku z ostatnią falą imigracyjną. Najczęściej osobami odpowiedzialnymi za zamachy są osoby urodzone w krajach Europejskich z 20 lat temu, kiedy nie było wojny w Syrii i falu imigracji na taką skalę.

ale że u nas "imigrant" jest
Sam organizator, bardzo wyraźnie związany z totalną opozycją, tkwi w przeświadczeniu, że wszystko będzie fajnie, „róbta co chceta”


@Goofas: o tak, jego związki z opozycją mają tu bardzo duże znaczenie. Myślę, że są one wystarczającą przyczyną, aby zabronić festiwalu, w końcu KOD to organizacja puczowska.
Kuźwa, nie trawię gościa. Każdą sytuację musi jakoś wykorzystać do bicia w przeciwników politycznych. Trzeba to jasno określić: on nie jest żadnym ministrem tylko partyjniackim szczekaczem
Natomiast osoba, która ani razu nie widziała tego na oczy wie lepiej jak to tam wygląda...


@Goofas: Jakby nie wyglądało, Błaszczak postępuje rozsądnie. Umywa ręce w ten sposób. Coś się wydarzy to pójdzie to na konto Owsiaka i burmistrza który wydał zgodę na imprezę. On już jest kryty.
tkwi w przeświadczeniu, że wszystko będzie fajnie


@Goofas: ciekawe w jakim przeświadczeniu twkili organizatorzy ŚDM w zeszłym roku, którzy wcześniej mieli doświadczenie z organizacji dokładnie zera tych imprez w Polsce, i którzy byli członkami organizacji, której ISIS jest jawnie wrogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Goofas: trzeba by pelnym złej woli aby nie dostrzegać potencjalnego zagrożenia dla tego festiwalu. Jest tak blisko granicy niemieckiej. Bez problemu ktoś mógłby przyjechać z zachodu aby ukarać niewiernych nihilistow.
@Goofas: Wiesz Policja tak musi po prostu robić - takie procedury- duże skupisko ludzi itp. To raczej ich chwalić trzeba , rzucą dodatkowe siły na zabezpieczenie po prostu więc nie pruj dupy. Ochrona tam sam wiesz jak działa-też byłem więc wiem. Swoją drogą line-up w tym roku tragedia, na pewno nie pojadę. Może do Cieszanowa?
@Goofas: Poczytaj jeszcze raz życiorys tych panów, zdecydowana większość nie urodziła się w Europie- do sprawdzenia a nie czytaj po prostu obywatel... Duża część z nich była notowana wcześniej. Goofas proszę nie naginaj..