Wpis z mikrobloga

Z racji przerwy w #ekstraklasa przypomnijmy sobie przy pomocy wikipedii barwną karierę Sergio Bataty, Brazylijczyka który wyrzekła się pochodzenia by zostać Polakiem, ale wrócił do Brazylii, po czym po pół roku go #!$%@? bo był już tylko Polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe co teraz robi i czy dalej w Polsce jest, może ktoś z #lodz albo #piotrkowtrybunalski wie? #pilkanozna #mecz #imigranci

https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C3%A9rgio_Batata
Pobierz zafrasowany - Z racji przerwy w #ekstraklasa przypomnijmy sobie przy pomocy wikipedii...
źródło: comment_qg0DQ1dEueqBjzwq30yavHOLuPKJgVNz.jpg
  • 7
@zafrasowany #szczecin on teraz podobno trenuje tam dzieci. Swego czsu jeden z lepszych technicznie graczy w polskiej lidze. Szczyt kariery w Pogoni, niestety masa kontuzji.
Z tych co pamiętam to jeszcze Cláudio Milar był takim zmarnowanym talentem w polskiej lidze(szkoda, że go nie wykupił żaden polski zespół).
No i to były czasy Brazylijskiego futbolu w Szczecinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yourgrandma: Nie wiem, ja tylko wnioskowałem z tego co jest tam napisane. Może prawo się zmieniło. A może inaczej traktuje takich co mają korzenie w innym kraju, a inaczej tych co zmienili bo chcieli. A jak jest dokładnie z Cionkiem to nie wiem, może też nie ma.