Wpis z mikrobloga

@malodobry: sprobuj z innego sklepu. Z tego co pamietam do do eleafa bywaly #!$%@? partie grzalek, ktore juz od poczatku byly... #!$%@? (przepraszam za uboga polszczyzne)...

PS. Czy moczysz wate w grzalce przed pierwszym buchem (jak zalozysz nowa grzalke?)
@outkay: Tak. Raz nawet moczylem jakąś dobę zanim zapaliłem. Próbowałem z różnych sklepów, różne grzałki i problem nie znika. Nie będzie to coś z samym eleafem? Że za dużo prądu podaje do grzałki i od razu wate spala czy coś w ten deseń?
Nie ważne czy to liquid 12mg, 3mg czy 0mg, płuca bolą niemiłosiernie.


@malodobry: kiedy zacząłeś wapować, Mireczku? i co konkretnie wapujesz? Może jesteś uczulony na któryś ze składników?
Producenci często zmieniają składy płynów nikotynowych bądź źródła dostaw, nie informując o tym.
Spróbuj może jakieś płyny bez dodatku kwasu jabłkowego i/lub bez dodatku alkoholi. Od innego producenta.
@spluczka: To nie jest uczulenie. Paliłem różne efaje z różnymi liquidami i to bylo przyjemne. Co prawda nie swoje bo jestem imprezowym palaczem i chce tylko zamienic papierosy na coś mniej szkodliwego. Wydaje mi sie, że to jest problem natury technicznej i chętnie dałbym komuś to żeby się tym zajął bo wiem, że to potrafi być temat rzeka, a ja nie mam na to czasu.
@malodobry: Jeśli nie dusi z powodu złego smaku, to nie jest to grzałka. Mogłaby być to za duża moc, ale nawet wtedy nie dusiłoby Cie 0 mg. Hmm. Może za ciepły dym? Ale to by Cię w sumie aż tak nie dusiło... nie wiem.
@outkay: Dym nie jest w ogule ciepły, temperatura taka jak ze zwykłego papierosa. Frustruje mnie ten sprzęt. Chyba to wywale i kupie coś innego. Może coś polecisz w podobnej cenie? Nie znam się na tym za bardzo, a zależy mi na substytucie. W ogule dzięki i tak za pomoc.
@malodobry: Ja miałem pico,tylko, że z subtankiem i byłem bardzo zadowolony. Na 90% nie potrafisz po prostu używać:P zanieś do e-dymu jeśli tam macie, albo do innego sklepu z modami..
@outkay: Wierz mi, wypróbowałem już wszystkie opcje jakie udostępnia to ustrojstwo i nic nie pomaga. Start wahadłowca to nie jest, knefel umiem nacisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@malodobry: wlasnie dlatego, ze nie jest to start wahadlowca - jesli to nie jest grzalka, a dym idzie, to tam zwyczajnie nei ma co sie zepsuc innego. Moze liquid jakis lewy? Kupujesz z jednej firmy?
@malodobry: lq z duza iloscia pg. pg jest dosc agresywne i podbija throathit. kup cos 70vg/30pg, "gesty lq" i tyle. poszukaj w miescie jakiegos vape shopu ktory nie jest wysepka/edymem i kup jakis premix. z shotem nikotyny powinno wyjsc kolo 20~25pln. te ktore masz sa okay do ego-penow z grzalkami 1.2~1.8ohm, do subohmow juz tak srednio, chyba ze jestes ciezkim palaczem i potrzebujesz mocnego strzala w gardlo/pluco.