•  

  Zainstalowałem sobie ethereum walleta, założone konto, podłączone, no niby wszystko cacy, miner uruchomiony, plik bat z adresem wpisany, ale niestety w wallecie mam tylko wyświetlanie hajsu do dwóch zer po przecinku, da się jakoś sprawdzić czy na 100% hajs płynie na mój portfel? Jeżeli tak, to po jakim czasie? Bo też wiadomo, że to idzie do poola, a potem jest rozdzielane. To po primo
  A po drugo, chciałbym zapytać, czy jak kopię krypto, to muszę założyć działalność gospodarczą? Bo niby te warunki "działalność zorganizowana, regularna i nastawiona na zysk" są spełnione, a wiadomo, hajs trzeba wypłacić na konto, pod stół nie schowam.

  #ethereum #koparka #kryptowaluty

  +: Cronox

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ktoś tu z samego rana dokonał bardzo ważnej decyji.
  #pracbaza

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  O zrobieniu takiego zdjęcia marzyłem od lat. Droga Mleczna od horyzontu do horyzontu, centrum galaktyki dokładnie nad głową. Patrząc w górę ma się wrażenie, że spoglądamy w głąb kosmicznej otchłani (ʘ‿ʘ)

  Nikon D810A + Samyang 24 mm, f/2, panorama 19 ekspozycji z parametrami od 30s ISO 1600 (bliżej horyzontu) do 120s ISO 400 (wyżej na niebie). Fotka wykonana na farmie Tivoli w Namibii, 150 kilometrów od najbliższego miasta. Panorama składana w MS ICE w rzucie cylindrycznym.

  #namrabcontent / Instagram <- zapraszam do obserwowania

  #astronomia #astrofoto #astrofotografia #kosmos #spaceporn #fotografia #mojezdjecie
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Byłem na windykacji jakiś czas temu u MADKI 4 bombli co pobiera 500+ i "wynajmuje" mieszkanie, za które nie płaci od kilku miesięcy. W domu syf, dzieciaki te najmniejsze z pełnymi pieluchami, yebie gównem a madka non stop na fejsie selfie napierdallla. Za mieszkanie nie płaci, bo oglądała program Jaworowicz i tam się dowiedziała, że w zasadzie nic jej nie można zrobić jak nie będzie płacić. A locha cały dzień siedzi w domu, nie pracuje, nawet rzadko gotuje bo obiadki zamawia typu pitca z serkiem podwójnym dla familii. Mieszkanie zdewastowane, zresztą oceńcie sami. Warunki dla dzieci idealne. Wiecej foto w komentach pokaż całość

  odpowiedzi (149)