Wpis z mikrobloga

3 192 - 1 = 3 191

Tytuł: Lepiej, byś tam umarł
Autor: Twardoch Szczepan, Khalidov Mamed
Gatunek: Wywiad / Biografia
★★★

"Lepiej, byś tam umarł" to opowieść o poczuciu tożsamości i walce o lepszą przyszłość, która toczy się nie tylko w błysku fleszy, ale i w codziennym życiu.

Dla mnie duże rozczarowanie - 80% książki traktuje o muzułmaństwie, koranie i allahu. Rozumiem, że dla czeczena to ważna część jego życia. Ale chyba każdy, kto sięga po tą książkę chciałby przeczytać o Mamedzie 1000 innych rzeczy niż takie długie rozprawki o wierze. Powinnni to jakoś napisać na okładce - "wysoka zawartość muzułmanizmu".

A co zawarte jest w pozostałych 20%? Nawet ciekawe historie z życia gwiazdy KSW, Ale jest ich tak mało i są tak porozstrzelane po książce, że nie warto tracić czasu na jej czytanie.

Warstwę pisaną uzupełniają zdjęcia...duża ilość zdjęć, często bardzo podobnych. No ale wiadomo, trzeba książkę jakoś rozciągnąć,

#bookmeter #ksw
Pobierz Flamand - 3 192 - 1 = 3 191

Tytuł: Lepiej, byś tam umarł
Autor: Twardoch Szczepan...
źródło: comment_T72XhZjoOA9TOmxyhVISHytXetpAWrVS.jpg
  • 3
@Prince_Prospero: Tak, nie wiem czy dobrze pamiętam - Twardoch interesuje się sportami walki i jest mniej więcej w pdobnym wieku co Mamed, więc wydawnictwo postanowiło mu to zaproponować.

Choć jak dla mnie to powinien być jakiś znawca religii Islamskiej i Chrześcijańskiej, bo Khalidov co trochę sprawdza autora z wiedzy o katolicyzmie i "wyjaśnia" Islam. przydałby się ktoś, to by go zweryfikował, a nie tylko przytakiwał xD