Wpis z mikrobloga

Cześć,
Mam na sprzedaż taki rzadko spotykany i często żywiołowo witany na polskich drogach samochód jakim jest Peugeot 104 w wersji GR z 1982 roku, 1.2 benzyna, 57 KM, 108 tys. przebiegu. Jestem jego drugim właścicielem. Auto przyjechało o własnych siłach w maju 2016 roku z południa Francji, z oryginalnym przebiegiem 100 tys. km. Auto zostało kupione poprzez znajomych, którzy nie mieli już siły i czasu się nim w należyty sposób zajmować. Przez ponad rok czasu przejechał 8 tys bez zająknięcia. Auto jest w ciągłej eksploatacji. W ostatnim miesiącu przeszedł wymianę przednich amortyzatorów i wahaczy. Stan jak na zdjęciach, do drobnych poprawek blacharskich i lakierniczych. Posiadam jego pełną dokumentację od zakupu. Na samochodzie nie ma zarzewia rdzy. Posiadam do niego komplet opon zimowych i klocków hamulcowych, które dorzucam w komplecie. Mimo mojej ogromnej sympatii do tego samochodu zdecydowałem się go sprzedać, nie ze względu na fakt, że się psuje, bo nigdy nie było z nim żadnego problemu, ale dlatego, że na obecną chwilę potrzebuję samochodu tańszego w eksploatacji, a sam nie mam smykałki motoryzacyjnej. Cena do negocjacji. W przypadku większej ilości pytań, zainteresowanych zapraszam na PW.


#auto #sprzedam #sprzedamauto #peugeot #klasykimotoryzacji #peugeot104 #motoryzacja #piaseczno #warszawa #pokazauto #samochody
Pobierz friendzonemaster - Cześć,
Mam na sprzedaż taki rzadko spotykany i często żywiołowo w...
źródło: comment_wfAiw8KQ9jpM61vRHtvqgKF8lPQWzzQM.jpg
  • 16