Wpis z mikrobloga

A skopiuję sobie i tu jako wpis.

To zakłamane, fałszywe lewactwo ma jakieś rozdwojenie jaźni:

* lewactwo fantazjuje nt. mordów przeciwników politycznych ale dupska im mało nie pękną gdy ktoś zrobi to samo,

* lewactwo stosuje podwójne standardy, uprzywilejowuje swoich pupilków ale dupska im pękną gdy robią to ich oponenci.

* lewactwo generalizuje, pomawia, znieważa swoich oponentów ale dupska im pękną, jeśli ktoś zrobi to wobec nich.


@MiKeyCo: Chłopie do k*-*y nędzy. Nie ma takiego kogoś jak "lewactwo". "Lewactwo" to nie osoba. Jak wrzucasz niemal każdego kto się z tobą nie zgadza do worka z napisem "lewactwo" to tak, będą tam gdzieś rozbieżne poglądy. Szczególnie, jak do tej samej kategorii włączysz np. Tuska (umiarkowaną konserwę) i SJW.
Jak tak kategoryzujesz, to tak naprawdę ja byłbym zdziwiony, gdyby w twoim "lewactwie" znaleźć można było jedną wspólną cechę która łączyłaby ich wszystkich. Anarchiści - lewacy. Zamordyści - lewacy.
To, że ty wrzuciłeś mnie do takiego worka to nie znaczy, że ja muszę zaraz popierać albo tłumaczyć się z grzechów Palikota którego tak samo zaszufladkowałeś. I jeśli ja się sprzeciwiam fantazjowaniu o mordowaniu, to nie jest przykładem mojej hipokryzji Palikot, który tak fantazjował.
Bo to nie jest z twojej strony rzetelność czy poszukiwanie prawdy, przyczyn, idei, zrozumienia poglądów czy wysłuchania racji. To jest tylko klucz, wytrych, którego używasz abyś mógł w prosty sposób sam przed sobą udowodnić, że zawsze masz rację. A gdy ktoś się z tobą nie zgadza, to nieważne, w końcu on jest lewactwo, a tu mamy przykład innego lewactwa które mówiło coś przeciwnego - nie trzeba się zastanawiać, czy ten pierwszy może ma rację. W końcu jest hipokrytą, bo ten drugi mówi co innego! Te cholerne lewactwo nie może się zdecydować!

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 1