Wpis z mikrobloga

Kierowca wezwany "na dywanik"

O zajście spytaliśmy Zarząd Transportu Miejskiego. - Przewoźnik wezwał "na dywanik" kierowcę, który został upomniany za używanie wulgarnych słów. Przeprowadzono z nim rozmowę dyscyplinującą - mówi nam Igor Krajnow, rzecznik ZTM.

Jak podkreśla, o ewentualnych karach za łamanie przepisów decyduje policja.

Wysłaliśmy pytania do komendy stołecznej z linkiem do nagrania. Czekamy na odpowiedź.

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,grozny-manewr-autobusu-potem-wyzwiska-kierowca-na-dywaniku,234744.html


Upomnienie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#warszawa #polskiedrogi #komunikacjamiejska
Pobierz G.....K - > Kierowca wezwany "na dywanik"

 O zajście spytaliśmy Zarząd Transportu M...
źródło: comment_5RFLLolJ1LDLc8ce3JVSyec34P5xEUPy.jpg
  • 10
@Gordobalb: nie zesraj się. Mandat się należy za złamanie przepisów. Natomiast dla mnie duży plus za to, że wspomniał o ziemniakach. Widać, że zależy mu na dobru pasażerów. BTW.tuż obok mnie jest podobna sytuacja, że autobusy muszą ścinać i jak widzę, że jedzie osobówka to wjeżdżam, ale jak autobus to wiem czego się spodziewać.
@D3lt4: widać, że mentalnie jesteś na poziomie tego wieśka - gratuluję. Jak zależy mu na dobru pasażerów, to najlepiej będzie nie łamać przepisów i nie powodować niebezpiecznych sytuacji. Jeżeli nie ma innej możliwości wjechania na ten przystanek niż jadąc w ten sposób, to niech przepuści samochody jadące prawidłowo. A wyskakiwanie z ryjem w tej sytuacji już świadczy tylko o głupocie i chamstwie tego dziada.
@Gordobalb sytuacja analogiczna do wymuszen. Jedna sprawa to prawo i tu się należy mandat dla kierowcy autobusu, ale druga sprawa to rozum. Ani Ty, ani nagrywający nie grzesza rozsadkiem.
@D3lt4: skąd kierowca miał wiedzieć, że idiota w autobusie zaraz zacznie go spychać? Co to ma wspólnego z rozumem? Tutaj przydałyby się zdolności wróżbiarskie, a nie więcej rozsądku.
@Gordobalb bo autobus, przystanek. W takim razie jestem wróżbitą i pewnie wielu innych kierowców też, bo jak jadę za innymi i jest taki wyjazd, to nawet jak nie jedzie autobus to się czają. Sprawdź skrzyżowanie Broniewskiego z Toruńska
@GrzyBeeeeeK: "Za używanie wulgarnych słów" - jakaś farsa. Jak by nie potraktować zajścia na drodze, to przyczynił się on do sprowokowania niebezpiecznej sytuacji i narażenia pasażerów, a za coś takiego to nawet i zwolnienie można dostać w niektórych zakładach komunikacji.