Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Każdy facet, który chce z tobą tańczyć chce również kiedyś w przyszłości #seks. Oczywiście wyłączając rodzinę.
Zawsze jak facet mi ględzi o tańczeniu to wiem co się święci. Nie sprawia mi przyjemności by mnie dotykał, a właśnie tym jest dla facetów takiec, okazją by sobie pobyć blisko, podotykać a taniec jest tylko wymówką, mają wbity do głowy stereotypy, że każda babka lubi tańczyć. Jakaś komedia, znowu trafiłam na tancerza hobbystę i znowu u mnie ta sama śpiewka "nie lubię, nie chcę". Gdzie są Ci sławni faceci, którzy nie lubią tańczyć? Wydają mi się uczciwi i normalni a tancerze to takie figo fago, naczytali się jakichś lepkich poradników o uwodzeniu, ble. #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz
źródło: comment_QBMp6xBgGT2aYvMRXQUXaFFyZ25XpdiG.jpg
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: też w zasadzie nie lubię, ale to raczej dlatego, że jestem wstydliwy, trzymam dystans i do tego po prostu nie umiem tańczyć co w połączeniu z moją aparycją podobną jak w avku daje dużo żenady mi i otoczeniu. Szkoda, bo trochę w głębi serca zazdroszczę kolegom tej umiejętności i pośrednio dzięki temu zacieśniania relacji z koleżankami, które z reguły to uwielbiają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)