Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich zainteresowanych #epapierosy, #liquidy, #idym, #epapieros
Ostatnio dodaliśmy nowe aromaty Arta3e do asortymentu sklepu. Sam nie robię liquidów, ale słyszałem że bardzo dobre :)
Do końca tygodnia pojawią się również nowe smaki Natury 30ml (jak jeszcze nie próbowaliście to te na pewno warto, bo smaki są mega).
Mieliśmy nie uzupełniać stanów magazynowych Vapezone, jednak stwierdziliśmy, że domówimy bo i te liquidy miały swoich fanów.
Może tym razem żeby Was nie rozpieszczać to nie dam kodu rabatowego nowego ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zamiast tego zrobimy takie małe #grzalko-rozdajo (specjalnie nie rozdajo co by sie cały wypok nie rzucił:P)
Z osób plusujących wybiorę osobę, która dostanie zestaw gotowych grzałek skręconych (nie ten https://idym.eu/glowna/225-mkws-kanthal-a1-alien-gotowe-grzalki.html tylko fajniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Jak coś to będę wdzięczny za wszelkie sugestie jak tylko macie, albo uważacie że czegoś brakuje. (Oprócz baz mocniejszych bo o tym wiem i idą do nas :P)
  • 19
@Idym: moglibyście wrzucić aromaty TPA i Capella - to kwestia popularności - większość stron z przepisami używa właśnie ich w recepturach. Kupię sobie jakiś aromat nieznanej firmy i mam recepturę na 8 składników. I co ja z tym aromatem zrobię, jak przeskaluję stężenie itp?

No i sprzętu moglibyście mieć dużo, dużo więcej.
@Waspin: Hmmm ok, popytam się. Ja nie znam się zupełnie na samogonach, wydawało mi się, że jest baza, jest aromat, do tego glikol / gliceryna i jazda :P
@Idym: @Waspin:
Waspin rzucił dobry temat, brakuje nam aromatów Capella, TPA, flavorart i niektórych Flavor West.
Nie ma sensu wprowadzać aromatów firm krzaków, bo z tego się nic poza solowkami nie zrobi. Ja nie mam ochoty na tworzenie receptur, jak większość mieszających, biorę przepis z listy przebojów, mieszam i wapuję. A właśnie gro przepisów opiera się o aromaty w.w firm.
Polecam także zobaczyć czego brakuje e-dymowi z tych najpopularniejszych przepisów,
@Idym: Wciąż na polskim rynku brakuje 1 rodzaju produktów, który ułatwiłby życie wielu vapującym. Były już podjęte próby skopiowania tego produktu przez firmy produkujące liquidy. Pierwszy sklep, który to sprowadzi w dużej ilości sztuk oraz różne rodzaje zagarnie dość duży, niezagospodarowany obszar rynku e-papierosów. Wiem co dokładnie trzeba kupić i mniej więcej gdzie. Możemy się jakoś dogadać na PW :)
@Idym: jeszcze co do gotowych grzałek,
Widzę, że sprowadzacie materiał z ft, widziałem tam o dziwo porządne grzałki.
Tj. DEMON KILLER z serii flame ze względu na owijkę 38awg oraz Howing triple clapton, z owijką 40AWG.
Kupiłem, jak dojdzie sprawdzę, czy jest różnica między nimi a tym co sam kręcę, ale powinno być dobrze.
@Idym: dajcie tam w swojej ofercie więcej neutralnych (smakowo) baz 18 mg/ml albo 20 mg/ml..
Kto miesza to i tak kupuje płyny bezsmakowe o największym możliwym stężeniu nikotyny bo przecież to żaden problem rozcieńczyć
A co wejdę na Waszą stronę to albo wyprzedane albo jest do kupienia tylko 12 mg/ml. Nie lepiej produkować/oferować więcej tego co się sprzedaje zamiast jakichś baz miętowych, itp?
Dzięki wszystkim za propozycje :) @znienackowy mi też podchodzą te natury.
@spluczka - narazie czekamy na dostawę mocniejszych płynów bazowych. Będą 36 i może nawet 50mg, ale muszę przyznać że 0mg też się cieszą popularnością.
@Grann - a o czym mowa ? ( ͜͡ʖ ͡€)

Apropo rozwiązania super tajemniczego rozdajo poczekam do jutra, co by się może załapali Ci co pracują do późna :)
Wylosuję jedną lub może
@Idym: jak bardzo chcesz, to Ci podeślę listę taką na oko co może schodzić, czego nie warto brać a co nie występuje na polskim rynku a może chwycić, jakby co, pisz na PW.
A tak w ogóle to może dobry moment żeby się spytać o opcję zrobienia publicznego losowania (proszę nie linczować). Jak to zrobić, żeby wszyscy wiedzieli, że nie oszukujemy :P