Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki, dręczy mnie jedno. Ostatnio rozstałem się z dziewczyną, kochałem ją. Niestety coś się popsuło postanowiliśmy się rozstać jak dorośli ludzie bez robienia afer, w pokojowej atmosferze i mieliśmy dalej się kolegować. Postanowiliśmy wstrzymać się od poszukiwań nowych partnerów/partnerek na dłuższy czas i zobaczyć jak to będzie.

Dzień po rozstaniu mi pisze, że dostała zaproszenie na wesele, trzy dni później stwierdziła, że idzie. Ufałem jej zawsze bezgranicznie, ale strasznie mnie to zakuło. Postanowiłem się zapytać znajomych co o tym myślą i ...

Napisałem jak się poczułem, bo stwierdzili że mam racje

Ona na to stwierdziła że na to wesele idzie z bratem chłopaka jej przyjaciółki (ona też tam będzie), to nie jest randka, znała go już wcześniej i nie będzie w weekend siedzieć sama w domu i płakać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Zachowała się wporządku wobec mnie?

  • Tak 84.0% (63)
  • Nie 16.0% (12)

Oddanych głosów: 75

  • 11
mieliśmy dalej się kolegować. Postanowiliśmy wstrzymać się od poszukiwań nowych partnerów/partnerek na dłuższy czas i zobaczyć jak to będzie.


@AnonimoweMirkoWyznania: skąd Wy w ogóle bierzecie takie pomysły, na cholerę Wam to? :| Ruchacie się gdzieś po kątach czy co?

PS. ona idzie TYLKO na wesele. Nie wiąże się z gościem, nie chodzi z nim na randki.