Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymuję już na aktualnych dokanałowych w pracy i trzeba kupić nowy zestaw.
Miałem kiedyś Beyerdynamicsy DT990 250ohm + Fiio e10k, sprawdzało się całkiem okej i teraz zastanawiam się czy nie wziąć tego samego. Macie może inne propozycje? Zestaw do 1k, muzyka bardzo różna z przewagą elektroniki, wysoki komfort użytkowania przez 7h+.
#sluchawki #audio #audioboners #pytanie #audiofile
  • 14
@Ojezu: do pracy w biurze. Na Ciebie zawsze można liczyć :D. Zastanawiałem się jeszcze nad dołożnieme do Bose QuietComfort 35, jakość dźwięku wiem, że lepsza nie będzie, ale jednak w podróży sprawdzą się idealnie, a nie tylko do biura ;).
@ojezu tzn tak, pisząc pytanie zastanawiałem się nad czymś bardzo stacjonarnym tylko do biura, gdzie bym je zostawiał, stąd DT990 wydawały się spoko. Teraz tak zaczynam się zastanawiać czy nie wziąć czegoś bardziej uniwersalnego i tutaj te QC35 się pojawiają, co o nich myślisz?
@MrGreeneye: Ostatnio myslalem o Bose QC35 fajnie to gra ale dla mnie nie ma szalu. Ja osobiscie potrzebuje cos z pierol**ciem.

I teraz mam nie za ciekawy zestaw bo moje JVC nie zgraly sie z P1 i chodze z kanapka z Fiio E12.
@Ojezu: wywal te dżejwisy z fiio - przestan co sie czepiasz :P to jest moj styl sluchania , chce miec taki zestaw to mam . Ja ci nie zagladam w sluchawki. Szanuje co masz chociaz dla mnie masz #!$%@? sprzet tez :P