Wpis z mikrobloga

........................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
........................................................................................................................

Mirki, sprawdziłem właśnie wydrapane nagrody główne z dzisiaj i moje oczy ujrzały trafione 40 000 zł w zdrapce Lotek, ale... w starej wersji z numerem 369! Sprzedaż tej zdrapki została zakończona 14 czerwca a więc prawie 2 tygodnie temu a mimo to drapiący czekał z wypłatą aż do dzisiaj.

Jednocześnie to super, że ostatnia nagroda główna trafiła w ręce graczy, ale z drugiej... co jeżeli ktoś z Was kupował tę zdrapkę z myślą o tej ostatniej głównej a teraz okazuje się, że jakiś gracz przetrzymywał wygrywający los. Tego się raczej nie dowiemy (no chyba, że to był ktoś z Was ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Zdjęcie wygrywającego losu wrzucam jako obrazek do tego wpisu, natomiast aktualizacja rankingu już jutro wraz z informacjami na temat nowej zdrapki: Bonus w gotówce, która wchodzi do sprzedaży już w najbliższy czwartek!

Najaktualniejszy arkusz posiada dane z piątku, 23 czerwca i jest dostępny pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

Zdrapkowego powodzenia! :)
Pobierz Nutaharion - ...........................................................................
źródło: comment_CCGoSFrlp92oITg3qbrNEbBaD6aprxu8.jpg
  • 6
@Nutaharion jak sprawdzić kiedy zdrapka skończyła ważność? XD ostatnio znalazłem w samochodzie jakąś z wygraną 10zl I trochę smutlem bo kojarzę, że w tamtym roku to kupowałem
jak sprawdzić kiedy zdrapka skończyła ważność?


@desygnat: tutaj jest archiwum wszystkich zdrapek: http://www.lotto.pl/zdrapki/archiwum
Możesz spróbować poszukać swojej. Drugim sposobem jest wpisanie nazwy zdrapki + jej numeru (4 pierwsze cyfry z białego pola z czego pierwsza to 0) w google to na pierwszej pozycji powinna wyskoczyć strona lotto z tą zdrapką.

@dzieju41: jeżeli chodzi o zdrapki za 1 zł to jest to najtrudniejsza do oszacowania zdrapka dlatego w rankingu znajduje się