Wpis z mikrobloga

Sytuacja sprzed 80 minut. 2 Ukraińców grzebie scyzorykiem przy biletomacie. Prawodpodobnie 5 zł utknęło, bo jeden w międzyczasie kupił bilet banknotem. Po chwili podchodzi Polak, 'do roboty #!$%@?' i jeb strzał w gębę aż mnie zabolało. Za chwilę miałem autobus więc nie mogłem śledzić akcji, ale z autobusu widziałem, że już cała trójka w parterze. #wroclaw #ukraina #imigranci
  • 21
@Jakoushirou: @Jurigag: @dealer66611: @prnppp: We Wrocławiu jest problem z biletomatami, a w zasadzie z menelami (w większości), którzy sobie znaleźli następujący sposobek zarobku - blokują wrzut monet, czają się niedaleko i czekają, aż ktoś spróbuje kupić bilet płacąc monetą. Oczywiście moneta utyka gdzieś w środku i przeważnie tacy klienci odchodzą. Wtedy menel podchodzi i drucikiem wyciąga pieniądze. Na 99% w tym przypadku Ukraińcy nie chcieli dać się okraść,
@Styrmir: nie wiem nie znam sie ale tym sposobem scyzoryka moglo dojsc do uszkodzenia czytnika monet wiec szkody wywolane przez Ukraincow jeszcze mogly by sie powiekszyc. Wiec to i tak by nic nie dalo a poniewaz sa kamery w kolo to niezdziwilbym sie jak by zapukala do nic Policja. I mieli by wieksze problemy jak to 5 pln/.