Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #ico #eth
Zastanawiam się nad wejściem w insurexa. I mam pytanie odnośnie tych Ico do starych wyjadaczy.
Czy żeby wejść w Ico potrzebuje tylko eth? Czy jeszcze coś? I czy muszę mieć eth na zakup na swoim portfelu czy mogę wysłać prosto z giełdy?
I ew. Jaki portfel, najlepiej na telefon do tego polecacie? Gdzie można te wszystkie ico trzymać?
  • 16
@WhiskeyIHaze: insurex tylko dlugoterminowo.
Dlaczego? Bo ico bedzie otwarte dlugo, wiec kazdy sobie kupi jak bedzie chcial. Nie bedzie takiego rush'a jak przy "popku", gdzie hehe zabraklo tokenow.
Wiadomo juz kiedy to na gieldy wejdzie? w ciagu paru miesiecy/tyg, czy np za rok?
Btw z hardcapem chyba przesadzili, optymisci....
Dlaczego? Bo ico bedzie otwarte dlugo, wiec kazdy sobie kupi jak bedzie chcial. Nie bedzie takiego rush'a jak przy "popku", gdzie hehe zabraklo tokenow.


ale.... jak tak patrze na lecace na ryj ETH, to byc moze hardcapa osiagna...

@WhiskeyIHaze: patrz uwaznie na start ICO, miej kase na podoredziu, bo jezeli eth spada - to taniej bedzie mozna nabyc tokeny insurexu, co byc moze przelozy sie na rush...
@SPR_T2017: cap wiekszy niz popeka, szczerze mowiac watpie czy dobija do hard capa
ale tak jak pisalem - eth leci na rylo, wiec moze sie okazac ze sprzedaz tokena insurexa pojdzie szybciej. Reke na pulsie raczej trzymajcie, mam nadzieje ze licznik ico gdzies tam wstawia sensowny