Wpis z mikrobloga

Tak szczerze: co powinnam czuć jeśli miałam w liceum dwie bliższe koleżanki w klasie a po maturze zaczęły wszystkim dookoła gadać ze mają na mnie #!$%@? + inna znajoma z klasy która się zaczęła zadawać z nimi mnie zablokowała na fejsie? XD
Bo najpierw było mi smutno, potem wpadłam w szał beki ale teraz jakoś nie wiem, mam ochotę zwyzywać je na mirko (bo w twarz to siara)

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #rakcontent
  • 20
@laczka nie przejmuj się, że zerwaly z tobą kontakt. Chociaż trochę szkoda, bo to pewnie rakowe dziewczyny i możnaby było z nich trochę beke cisnac :D
@ataeB: tak szczerze to byłam hipokrytką bo niby się z nimi trzymałam ale to jest taka kopalnia raka (wspólne konto na insta i pisanie o swojej przyjaźni XD) ze w duszy gniłam z ich zachowania, ale no troche smutłam bo nie wiem o co im chodzi XD
Tak szczerze: co powinnam czuć jeśli miałam w liceum dwie bliższe koleżank


@laczka: Powinnaś płakać, turlać się po podłodze ze złości, rwać sobie włosy, zwijać się w kłebek, bezradnie krzyczeć i wymiotować z wyczerpania aż do uzyskania oczyszczenia, stanu totalnego przetrawienia krzywd.
@laczka: Ja już dawno przestałam ufać różowym z mojego otoczenia xD W pod,gim i licbazie zawsze to samo, babkom odbijało bez powodu. Nie powinnaś się tym przejmować, najlepiej je sobie trochę poszkalować i potem wyluzować :3