Wpis z mikrobloga

Nie wiem co powiedzieć :)

PRZYTULNA I ZADBANA PRZYCZEPA DO WYNAJĘCIA.PRZYCZEPA JEST USTAWIONA W USTRONNYM MIEJSCU , W OGRODZIE PRZYNALEŻĄCYM DO DOMU ZAMIESZKANEGO PRZEZ POLSKĄ RODZINĘ. PRZYCZEPA SKŁADA SIĘ Z SALONU Z (ROZKŁADANYM PODWÓJNYM ŁÓŻKIEM) ,ŁAZIENKI,WC,KUCHNI, INETERNET, WSZYSTKIE RACHUNKI WLICZONE (WODA,INTERNET,OGRZEWANIE) . LUBISZ SPOKOJ I CISZE MASZ DOSYC DZIELENIA SIE LAZIENKA I KUCHNIA TO JEST TO MIEJSCE IDELANE DLA CIEBIE.


WSZYSTKIE RACHUNKI WLICZONE

http://londynek.net/accommodation/DWOJKAPRZYCZEPA+KEMPINGOWA+Londyn+Zach.+HESTON+HOUNSLOW+TW59HL+ogloszenia+nieruchomosci,/accommodation/ad?ad_id=1118718

#januszebiznesu #uk #londyn
Pobierz
źródło: comment_udBZys2ijw4FhuH7i7l0GNcwWE7dVP5r.jpg
  • 11
@CzapkaG: przecież to świetny pomysł na tańszy wynajem, w ameryca trailer parks są bardzo popularne. ja bym coś takiego z chęcią widział w polsce, gdyby może nie klimat. Lepiej 10x samemu w takiej przyczepie jak w 5 osob w jakims mieszkaniu sie upychać
@CzapkaG: nie wiem jak wyglądają ceny w londynie, ale biorąć pod uwagę, że wszystkie rachunki oraz council/property tax, czy jak to zwał - który opłaca mieszkaniec, a nie właściciel, to moim zdaniem nie wygląda to tak źle - generalnie to 12 miesięcy w czymś takim bym nie chciał mieszkać, ale jak ktoś przyjeżdża na krótki czas, to chyba tak żle ta oferta nie wygląda...
@CzapkaG: od kiedy prawnie zabroniono wynajmowania szop budowanych w przydomowych ogrodach przez jakze przedsiebiorczych landlordow, to wynajmowanie jako mieszkania przyczepy kempingowej na wlasnym podworku tez pewnie jest nielegalne.