Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produkty:

W Gearbest:
Xiaomi Mi6 6/128 GB ceramiczny w cenie 499,99$ z kodem MiMK4G (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 419,99$ z kodem MiHK4G (bez refa)
OnePlus 5 6/64GB w cenie 469,99$ z kodem PlusHFG (bez refa)
ONEPLUS 3T 6/64GB Global w cenie 375,99$ z kodem FTOP3T (bez refa)
Xiaomi Mi Pad 3 4/64GB w cenie 204,00$ z kodem AFFXMP3T (bez refa)
Rower elektryczny Xiaomi QiCYCLE - EF1 w cenie 650,00$ z kodem ANDREAQI (bez refa)
Taśma LED Zanflare S2 2 metry w cenie 27,99$ z kodem S2GIFT (bez refa)
^^Wyższe ceny na telefony, ale za to więcej sztuk i większe szanse, by na spokojnie je kupić, a z Priority Line minimalne szanse na VAT.

W Banggood:
Szczoteczka soniczna Digoo DG-YS11 w cenie 26,39$ z kodem 12%BOFF (bez refa)
Słuchawki Blitzwolf BW-E2 w cenie 15,99$ (bez refa)
Dron MJX B2C Bugs 2C w cenie 136,49$ z kodem 17e661 (bez refa)
Zwijana torba na zakupy Hanana w cenie 3,99$ z kodem HNB16 (bez refa)

W Cafago:
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Mi 2 w cenie 19,99$ z kodem ALPAE0003 (bez refa)
Elephone P8 Mini 4/64 GB w cenie 107,99$ z kodem ALPZ003 (bez refa)

W Tomtop:
Xiaomi Redmi Note 4X 4/64GB czarny/złoty w cenie 149,99$ z kodem TTNOTE4X (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 374,60$ z kodem DSXM664 (bez refa)
cena urodzinowa 374,60$ - przy użyciu 520 punktów - 200 za rejestrację nowego konta, 20 za dodanie awatara do profilu, 300 urodzinowych za ustawienie daty na jutro.
Wpisz w wiadomości do sprzedającego "Please help me choose the shipping method to avoid customs.”, by zmniejszyć szanse na VAT

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Informacje o nas:
Obserwuj nas na Facebooku
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #cafago #tomtop #mi6 #oneplus
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produk...
  • 56
Wołam zainteresowanych (110) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @lastek @
@bike-girl: Zwykła, po prostu trzeba dopisać tę regułkę: "Please help me choose the shipping method to avoid customs.” w wiadomości. Priority to jest kurier, który idzie bezpośrednio z Chin. Oni nadal testują tę przesyłkę omijającą VAT, więc normalnie jej nie ma, trzeba kupować póki można za darmo, bo pewnie niedługo będzie płatna i to sporo.