Wpis z mikrobloga

łapcie naprawiony tagCatcher 24/7 teraz znów powinno działać (nadal występuje problem z grupami, ale na to ciężko będzie w tym momencie coś poradzić).

Wielkie dzięki dla @owczareknietrzymryjski: za udostępnienie serwera i bazy danych, i to właściwie również dzięki niemu wszystko działa. Obecny serwer jest znacznie porządniejszy więc wszystko powinno działać szybciej i miejmy nadzieję trochę dłużej niż ostatnio :) Przy okazji na meila zaraz wyślę Ci ten plik do Crona :)

Cały komunikat powtórzę jeszcze później, bo na razie podejrzewam wielu nie zauważy, ale żeby nie było możecie już testować :) @Pherun: ty na pewno chcesz sprawdzić, więc proszę...
  • 27
@GoldBackUP88: Ty jesteś na zarobku, ja dawam pomysł i ciężką pracę, a ty kapitał :P Blisko granicy się ustawimy, to niemcownia będzie przyjeżdżała. Trasy o zróżnicowanej trudności, do tego jakieś domki, jezioro z kajakami się jebnie na środku i będą dolary, dawaj! ;p
@anonim1133: Byłoby:] Ale już tak w ogóle na poważnie to coś będę musiał wymyślić:> Starzy zajmą się tym swoim polem campingowym więc i ja muszę coś znaleźć:) Trafiła mi się zajebista robota dzięki której uzbieram sporo kasy:) Znaczy oboje tam pracujemy tzn ja i moja dziewczyna więc jedna strona odkłada całą sumę na bok:)
@GoldBackUP88: No to pozazdrościć, potem dobry pomysł i można startować ;-)

Właśnie jakiś taki park w dobrej okolicy, z domkami i w ogóle. Życie jak w madrycie by było jak by takie rzeczy miały racje bytu i dało się z tego wyżyć ;P

Jak by co, to ja mogę jeździć koparką! Zawsze chciałem jeździć koparką! ;d