Wpis z mikrobloga

@tomasz_uchciok: U mnie żadnych szejków :( Klub wprawdzie przejęty ale pieniądze dają jedynie wtedy gdy klub jest zagrożony, oraz spłacili 100 mln złotych z 400 zadłużenia na wykup stadionu :P ale tak to wszystko sam muszę zarobić :/
@Bartoni: a to ja tam mialem bajobongo, w jednym sezone mialem z 50 mln na transfery, to se wykupilem Kownasia i Linettego z Lecha za jakies 15 mln euro kazdy, bo chcialem pokazac ze mnie #!$%@? stac ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale potem szejkowie sobie poszli i skonczylo sie rumakowanie, ja tez odszedlem bo sie z nimi poklocilem o jakies guwno i odbudowalem napoli w miedzyczasie, a
@tomasz_uchciok: U mnie w całej polskiej lidze wszystko się wywraca do góry nogami xD. Dopóki w Legii był Magiera to ta była właściwie nie do pokonania, wiele mówi, że 1 mistrza zdobyłem dopiero jak odszedł xd Od odejścia Magiery, Legia miała już 3 trenerów i z potentata stała się średniakiem. Lech za drobne wyprzedaje najzdolniejszych zawodników, a moja Lechia to średniak :/
ogolnie to ten mecz z Schalke to zakladalem z gory, ze #!$%@?


@krisuxmajami: Ja tak miałem z moją grupą LM xD Trafiła się grupa Inter, Liverpool i Real Madryt, pierwszy mecz, z Interem, na Reymonta, wygrywam 4-0 xDDD, potem zgodnie z planem 0-2 z Realem i 0-3 z Liverpoolem i za chwilę gram z nimi rewanż :P
@Bartoni: a to standard, generalnie z tego co zauwazylem to bardzo latwo jest ja zdominowac po paru latach. jak gralem niedawno legia, to praktycznie nie bylo sezonu, w ktorym bym ligi nie wygrywal, znudzilo mi sie po 7 bodajze, bo fajnie mi sie gralo w lm i sprzedawalo mlodych pilkarzy za dobre hajsy na zachod xd
a na innym sejwie po paru latach korona stala sie 3 sila ligi i kupila
@tomasz_uchciok: No, ja nawet nie mam zbyt wybitnych piłkarzy, statami nie powalają xD Na lewym skrzydle to pewnie pół ligi ma kogoś lepszego, środek pola i prawe skrzydło mam mocne, w obronie środek mam dość silny, ale boki najwyżej przeciętnie, na bramce przez wszystkie 7 sezonów nie miałem nikogo dobrego, napastnik umiejętnościami też nie powala a jeśli chodzi o jego dorobek to w polskiej lidze nie było kogoś takiego od czasów