Wpis z mikrobloga

Pomyśleliście kiedyś, że to nasze wspólne mirkowanie wkrótce się skończy? Że za dwa lata wszystko tu się zmieni? że za sześć lat zostanie nas już tylko garstka, a w nasze miejsce przyjdzie niezliczona rzesza zielonek, która zajmie nasze miejsca?

-Za jakiś czas skończy się piękna tradycja nocnych list od ufoludka. Sam ufoludek najpewniej wyjdzie na ludzi i nie będzie miał czasu na takie pierdoły.
-Aktywność użytkownika a-d-a-m przestanie ograniczać się tylko do wrzucania, dzień w dzień tego samego obrazka "zaraz będzie nocna" i wpisywania się jako pierwszy na listy. Nie możliwe żeby przez kilka lat z rzędu robił to samo. Już sam fakt że robi to od roku jest dość creepy.
-Nasze kochane plusboty Frekaz, Sernik, Czoperek przestaną plusować.
-Cała elita #gownowpis też się gdzieś rozpłynie. Niente i Aszewo przestaną tak słodko lizać sobie dupska :(
-Nasza pato-narkomanka skończy najpewniej w jakimś rynsztoku z igłą w łapie.
-Synboży już nie będzie raczył nas widokiem swojego siusiaka, spermy, stolca i twarzy. Najpewniej w końcu zamkną go w psychiatryku.
-Część przegrywów, spierdoxów i stuleji, w końcu nie wytrzyma tego napięcia i strzeli samobója. Większość na szczęście wyjdzie z tego i wejdzie w świat wygrywu.
-Ormo też się kiedyś skończy i przestanie zajmować takimi głupotami jak teraz, pisząc ten post ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Wasi mirko-cumple, jak i niestety moi, też najpewniej się wykruszą, znikną i pozostaną tylko miłym wspomnieniem...
nie chcę was stracić!! (,)

Tylu mireczków i mirabelek przetoczyło się już przez ten portal. Byli, śmieszkowali, smucili się. Wygrywali i przegrywali razem z nami, już ich nie ma, nie wrócą już nigdy...
Ci którzy nadal tu będą za te 6 lat, kiedyś wspomną słowa poczciwego, szarego Ormo. Zobaczycie.

Chwilo, trwaj wiecznie.
#przemyslenia #przemysleniazdupy #feels #wykop #nocnazmiana
  • 32
@ORMO-27: Prawda :) Każdy ma swoje życie, swoje sprawy :) nie zawsze mirko będzie takie ważne. Ale sporo zostanie, sporo fajnych przybędzie. Jak już mówiłem, od tamtych lat mnóstwo się ludzi zmieniło, dużo fajnych mirabelek doszło itp :) będzie dobrze :)
-Aktywność użytkownika a-d-a-m przestanie ograniczać się tylko do wrzucania, dzień w dzień tego samego obrazka "zaraz będzie nocna" i wpisywania się jako pierwszy na listy. Nie możliwe żeby przez kilka lat z rzędu robił to samo. Już sam fakt że robi to od roku jest dość creepy.


@ORMO-27: pewnie awansuje z roli zapowiadacza nocy do roli świadka #pdk
@ORMO-27 trochę mnie przybiłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale myślę że miło wszystko jakoś ten kontakt będzie się starało zachować. A wielu użytkowników i tak będzie wracać nawet jeżeli będzie to jeden weekend w miesiącu. Myślę że ta społeczność da radę.