Wpis z mikrobloga

@Borsuk69: @abdulalrahmani: No właśnie, przecież w tym wtargnięciu nie było nic dziwnego. Do dziś nie wiadomo kto te podsłuchy robił, mogli być to na przykład agenci z Moskwy i nic dziwnego że ABW zależało na zdobyciu tych materiałów.

A co do tej demokracji, to w według przykładowo Democracy Index jest ona oceniana jako "demokracja wadliwa". My mamy 6.83 punktów w tym rankingu i 52 miejsce na 167 przebadanych państw. Wolę
@Borsuk69: Protestują ludzie naiwni, ludzie którzy dali się zmanipulować, nieświadomi tego że dołączyli do trzona demonstracji składających się z ubeków i komunistów (takich jak chociażby Mazguła), POwców i innych nowośmiesznych, czy KODziarzy. Ignoranci polityczni i tyle. Gdyby choć trochę zaznajomili się z zagadnieniami ze sfery polityki i powiązanych, odstawiając jednocześnie papkę medialną i propagandę, to podejrzewam że większość z nich by przejrzała na oczy i żałowała że przyszła na taki protest.
@hehenuanek: Trochę, mnie poniosło bo jak pisałem ten wpis, siedziałem pół godziny żeby był ładny i spójny, skończyłem i patrze obok pisze tagi, no myślę dodam se te tagi ( to mój trzeci wpis ) klikłem XD no i pisałem to wszystko drugi raz i miałem mało czasu, bo na nockę szedłem i trochę skrótami leciałem. Co jak co ale afera taśmowa była gwoździem do trumny PeŁo, te fragmenty nagrań były
@Gother: Właśnie po to nam lepsza pozycja w Europie, żebyśmy przestali być gospodarką peryferyjną Niemiec. Ogólnie europa ekonomicznie podupada, ktoś ładnie to opisał, że Europa jest starą hrabiną, żyjącą ponad stan dzięki wyprzedawaniu srebrnych zastaw. Powinniśmy się od tego w miare możliwości dystansować. Trump podczas pamiętnego przemówienia powiedział, że wrogiem na obydwu kontynentach jest wiążąca ręcę biórokracja, która niszczy każdą ludzką aktywność. To był mój ulubiony fragment przemówienia, szkoda, że do
Dziękuje za wypunktowanie i cenną opinie :)


@Borsuk69: A nie ma za co, polecam się na przyszłość... BTW- właśnie, dzięki koledze @Pawu1on wpadłem na pomysł, że można wypowiedź wzbogacić o Niemców i protstujących Ubeków...
@wasted: Niemcy są ważnym elementem tej układanki, ale widzę, że tutaj mam akurat do czynienia z elementem ignorującym treść mojej wypowiedzi. Nie odnosisz się do niej konstruktywnie tylko ujadasz dokładnie tak samo jak ujadają mochery na miesięcznicach smoleńskich, niczym się nie różnisz od tych babuszek. Serio