Wpis z mikrobloga

#warszawa #powstaniewarszawskie
tl;dr ktoś #!$%@?ł tabliczkę pamiątkową i wrzucił do Wisły ()

Mam ekstra #boldupy, byłem na Bulwarach Flotylli, pokazać koleżance spoza Polski rejs w godzinę W, chciałem znaleźć miejsce statku Bajka, ale nie mogłem znaleźć tabliczki, więc przyjąłem pozycję na ścieku(? tbh nie wiem co to jest) i zacząłem robić zdjęcia statków, dopóki pewna starsza pani nie zagadnęła, czy to co pływa to nie jest rzeczona informacja.
A i owszem, po bohaterskim zanurzeniu jednej stopy w smródce zwanej Wisłą okazało się, że tą tabliczkę ktoś wyłamał I wrzucił do rzeki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zadzwoniłem na kontaktowy, obiecali że kogoś wyślą, pani która mnie zaczepiła próbowała dodzwonić się na TVP info ale jej nie szło (zasugerowałem inne stacje, nie wiem czy posłuchała), niestety nie mogłem zostać kilku godzin zobaczyć, jak to się rozwinie, więc prowizorycznie to wbiłem w miejsce, gdzie była wcześniej (na szczęście trafiła się inna starsza pani, która dokładnie pamiętała gdzie to jest) i się zmyłem.
Tak szczerze to się trochę zirytowałem, bo poza wandalizmem itp. to to musiało być celowo na dzisiaj - tydzień temu jak tam byłem to ona tam stała, starsza pani nr 2 mówiła, że była jeszcze przedwczoraj.
Na dowód dwa zdjęcia - tabliczka, jak i to, jak była wbita w ziemię: widać było, że sprawca chciał ją wyjąć, ale że była naprawdę stabilnie zamocowana (podłużna deska prostopadle do pionowej, nawet tego kikuta nie dałem rady), to ją po prostu wyłamał
Pobierz
źródło: comment_zsBdN2YOyAMrFEXEHqNGE0kCZC9IVDaH.jpg
  • 1