Wpis z mikrobloga

Uwaga mirki #rozdajo. Do rozdania mam #ethereum wartości 10$

No może nie do rozdajo końca bo są dwa warunki:

Zaplusować ten wpis
Śledzić profil Presearch na Twitterze.
Śledzić profil Presearch na TokenMarket.

Czym jest Presearch?
Zdecentralizowana, otwarta wyszukiwarka, która będzie płacić tokenami swoim użytkownikom. Pisałem już o tym tydzień temu w tym wpisie. Więcej informacji znajduję się na oficjalnej stronie projektu Presearch.io.

Co się zmieniło przez ten tydzień?
Zakończyła się sprzedaż pierwszej części tokenów. W ciągu paru dni zebrali ponad 1,5 mln $. Praktycznie bez żadnej reklamy. Jedynie założyli temat na bitcointalk. Do zespołu dołączyło kilka osób z branży ze sporym doświadczeniem (jeszcze tego nie ogłosili oficjalnie, jedynie właściciel wspomniał nazwiska tych osób slacku)

Dlaczego robię to rozdajo?
Bo mam w tym interes. Na dniach ma ruszyć program dzięki, któremu za promowanie presearch będzie się dostawało tokeny. W dodatku kupiłem tokeny, więc zależy mi na tym żeby miały jak największą wartość.

Druga tura sprzedaży tokenów.
8 lipca rusza druga tura sprzedaży tokenów. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do zakupu na stronie Presearch.io
Cena tokenów w drugiej turze to 0,10$ za sztukę. Minimalna kwota zakupu to 100 tokenów. W ostatniej turze (5) tokeny będą sprzedawane po 0,25$ za sztukę

Sam kupiłem tokeny ale nie mam zamiaru nikogo namawiać na zakup. Pamiętaj, że sam jesteś odpowiedzialny za swoje pieniądze. Dobra rada - inwestuj w kryptowaluty taką kwotę jaką możesz stracić bez żalu. Bo zawszę jest ryzyko, że cała zainwestowana kasa przepanie

Wyniki rozdajo jutro o podobnej godzinie. Losowanie odbędzie się za pomocą mirkorandom. Zielonki też mogą brać udział.
Po wylosowaniu piszę do zwycięzcy na pw i proszę o nick z twittera w celu weryfikacji czy zostały wykonane warunki. Jeśli jest ok to podajesz adres portfela a ja przelewam pieniądze.

#kryptowaluty #bitcoin #btc #presearch #ethereum
  • 6
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do zakupu na stronie Presearch.io


@mrblue: Zarejestrowałem się tam ale nie za bardzo ogarniam jak to działa, w zakładce buy tokens nie mogę zrobić żadnej akcji :p