Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nadal mam nadzieje,ze w moje 25 urodziny moi rodzice powiedzą mi,ze tak na prawdę to jesteśmy z domu mega bogaci a moja praca i wszystko co robilam do tej pory to tylko po to,aby nauczyła się radzić sobie w życiu.

  Dzień dobry! Miłego dnia (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #gownoztegobedzie #gownowpis #dziendobry

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Wkurza mnie to, że pracodawcy umożliwiają palaczom urządzanie sobie ciągłych wycieczek "na papieroska", gdzie oczywiście dochodzą pogaduszki i ten czas się przeciąga. Niepalący muszą pracować cały czas i nikt im tego nie wynagradza. Chyba też zacznę sobie wychodzić na spacer w zamian za wyjście na papierosa. Do tego palacze się zachowują czasem, jakby palenie było wyborem porównywalnym do brania leków na cukrzycę. Pamiętam, jak kiedyś jedna laska zrobiła awanturę, że "hurr durr to gdzie ja mam palić?! mam wychodzić na zewnątrz? mnie się nie chce!", kiedy kierownik jej powiedział, że w upalne dni nie może palić na balkonie, bo nie ma opcji zamknięcia okien. Może po prostu nie pal, tępa dzido? Dlaczego to w ogóle kogoś obchodzi?
  #pracbaza #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (84)

 • avatar

  czasami muszę udawać przed znajomymi, że nie widziałam jakiegoś mema żeby nie wyjść na osobę, która w wolnym czasie przegląda tylko i wyłącznie śmieszne obrazki w internecie

  odpowiedzi (12)