Wpis z mikrobloga

Chcę sobie ustawić automatyczny import z #dropbox do #tapiriik tras z #locus i tak jak z Locusa elegancko trasa trafia na Dropbox tak Tapiriik w ogóle tego na Endo nie wrzuca, nonstop napis "Queuing". Kupiłem nawet tą zasraną subskrypcję za 2$, ustawienia mam podstawowe, tylko folder \Aplikacje\tapiriik na Dropboxie zmieniłem na \apps\tapiriik bo taka jest domyślna ścieżka w Tapiriik. Ktoś wie, dlaczego to kuleje?
  • 17
Ktoś wie, dlaczego to kuleje?


@rzeznikmocy: nie wiem, ale manualnie lepiej idzie strava -> en i strava -> dp
jak ostatnio zmieniłem w locusie, żeby zapisywało do pliku, a później plik synchronizował się do dropboxa, to stamtąd też nie chciało iść do en czy st.
@rzeznikmocy: też tak miałem, nie chciało kompletnie wyłapywać nowych plików na dp, później nie chciało tychże plików do en wrzucać, po którymś "odłączeniu/podłączeniu" nagle zaskoczyło, potem dałem sobie spokój

jeśli ma Ci jakkolwiek zadziałać, to najlepiej wartościami

ale osobiście zgadzam się z @brachistochrona z #locus do #strava a stamtąd dopiero dalej

nikt specjalnie nie utrzymuje tapiriika, 2$ niby leci tylko na utrzymanie serwerów, ale każdy może wrzucać fixy, problemem jest tu
@brachistochrona: Zmieniłem ale te ustawienia Dropboxa w Tapariik dotyczą w zasadzie tylko pobierania na Dropbox więc nie wiem jaki to ma mieć wpływ na upload do innych serwisów. Locus mi elegancko wrzuca GPX'a. No chyba, że ja tutaj czegoś nie rozumiem.
@tosyu: Skonfigurowałem właśnie testowo Strava -> Endomondo, jak narazie od 10minut Queuing.
dotyczą w zasadzie tylko pobierania na Dropbox więc nie wiem jaki to ma mieć wpływ na upload do innych serwisów. Locus mi elegancko wrzuca GPX'a. No chyba, że ja tutaj czegoś nie rozumiem.


@rzeznikmocy: pewnie bez wpływu, oprócz szybkości, bo mniejsze pliki:)
Główna różnica to kolejność synchronizacji:
lo>st>en+dp OK
lo>dp>en+st BAD

@brachistochrona: @tosyu: Chyba jednak będę sobie ręcznie to robił bo wychodzi na to, że mniej roboty jest jak się manualnie zaimportuje trasę do Endo. A jeszcze mam takie pytanie. Przy imporcie do Endo z GPX wszystko jest ok tylko licznik kalorii jest jakiś z dupy. W Locusie mi pokazuje np 150 a po imporcie do Endo mam 450. Da się to jakoś edytować?