Wpis z mikrobloga

#policja
#mirkopyta

Siema mirki. Takie pytanie, 3 dni temu zatrzymala mnie policja. Normalna kontrola, niestety oficer byl bardzo nieuprzejmy, wiec wyszedlem z auta, zeby poprosic go o lepsze podejscie do obywatela. Niestety poslizgnalem sie bardzo niefortunnie i podbilem mu oko. Na nagraniu wyglada to tak, jakby zrobil to specjalnie, co jest oczywiscie nieprawda. Niestety drugi policjant tez sie poslizgnal i tez ma jakiegos siniaka, chca teraz zwalic cala wine na mnie. Jakies rady co robic?

edit:
aha, prawko stracilem za alkohol, ale to nie jest teraz glowny problem.
  • 10
@miki4ever: Teraz tylko spokój może Cię uratować. Wiem. Sytuacja wygląda na beznadziejną - ALE TAKA nie jest!
Spokojnie musisz sobie czekać na rozprawę. Staw się o czasie, ładnie ubrany, wypachniony i w ogóle elegancki.
Grzecznie odpowiadaj na pytania sędziego i na każdym kroku podkreślaj, że to nie Twoja wina.

Będzie źle, ale nie poddawaj się. I tak wszyscy będą zrzucać winę na Ciebie. Nie trać wiary i zimnej krwi. Po kilku
@miki4ever: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie