Wpis z mikrobloga

@smutnynicpon: jest parking ale płaciło się ostatnio za 3 dni, 30 zł? nie strzeżony ani nic, jedzenie i piwo, to w okolicy są dwa sklepy, biedronka, i taki lokalny market "jubilatka", co do parkingów dokładnie Ci nie powiem, bo z okolic jestem i codziennie pieszo na strefę przychodziłem, sprawa prysznicy nie wiem jak wygląda, podobno coś na polu namiotowym było, ale nie wiem.
@smutnynicpon: obok cmentarza był bezpłatny parking (mały), wszędzie dookoła ludzie (a może to organizator?) na polach sobie porozstawiali taśmy i pobierali opłaty (nie wiem ile PLN) Nie wiem czy przypadkiem po drugiej stronie kościoła nie był darmowy parking, ale to musiałbyś się dowiedzieć. Co do pryszniców to były kraniki, z butelką da się spokojnie umyć, raczej nie było problemów z kolejką i podobno płatne prysznice (chyba 5zł).
Pełno food trucków, z
@smutnynicpon jeżdżę co roku i parkingi były darmowe wcześniej ale rok temu się nie dogadali z właścicielamii i sami zbierali opłaty, nie wiadomo jak będzie w tym roku. Prysznice owszem na polu były 5zl, no i darmowe umywalki.
@smutnynicpon: parkingi są darmowe, ale raczej mało. Ja byłem już 4 razy i za każdym razem parkuje sobie na polu prywatnym zaraz obok festiwalu gdzie jak pisali koledzy wlasciciel dzialki zbiera opłate. Na tym polu zawsze rozkladam namiot obok auta i tam przynajmniej nikt mi nic nie sprawdza, moge sobie pic piwko i powiem Ci ze tam odchodzily najlepsze imprezy. Na pole namiotowe i tak kupowalem karnet ale tylko po to
@smutnynicpon Rok temu za piwo placiłyśmy bodajże 5 zł, ale droższe też były. Na terenie przed wejściem na koncert też sprzedawali piwo i tam ceny były różne, zależy jakie piwo się brało. Chyba nawet taniej niż za 5 zł.