Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki, mam kilka pytań odnośnie spadochroniarstwa. Otóż zainteresowałem się ostatnio tym tematem i chciałem zapisać się na skok, a jeśli mi się spodoba to zrobić sobie na to kurs, dlatego chciałem się zapytać gdzie warto byłoby się zgłosić w tym temacie (mieszkam w okolicach Sandomierza), oraz czy istnieją jakieś zniżki dla młodszych? Mam 18 lat.
#pytanie #spadochroniarstwo
  • 4
@EscPL: Skoku samego w sobie nikt Ci nie da zrobić bez niczego, ale możesz zrobić tandemowy skok.
Zniżek dla młodszych nie ma, standardowa cena za skok po kursie oscyluje w okolicach 150-180zł aż do uzyskania licencji (bo z nią już jest taniej).

A gdzie - poszukaj czy nie ma u Was aeroklubu, a jeżeli nie to w miejscowościach dookoła.
@EscPL To wyglada mniej wiecej tak, ze na poczatku robisz kurs w aeroklubie (teoretyczny). Oni Ci tam zrobia jakis maly egzamin + cwiczenia na uprzezy sytuacji awaryjnych. Jak bedzie spoko to jedziesz na gore.
I tutaj 2 mozliwosci. Albo wysoko - kurs aff(wyskakuje z Toba i struktor z 3k albo nawet wyzej chyba), albo nisko (okolice 1200m), kurs static line, czyli wyskakujesz z lina przypieta do samolotu i ktora wyciaga spadochron.
W