Wpis z mikrobloga

Witam Państwa, "Zapiski oficera Armii Czerwonej", oj, troszkę już czasu minęło od przeczytania przeze mnie tej jakże pięknej książki. Wszystko zaczęło się od tego, iż przez przypadek natrafiłem na wzmiankę o Sergiuszu Piaseckim, następnie, znów przez przypadek, ktoś polecił mi książkę "Zapiski oficera Armii Czerwonej", zbytnio nie wiedziałem czego spodziewać się po tej książce, jednakże sama postać Autora mnie fascynowała, na podstawie historii Pana Sergiusza Piaseckiego, można by nakręcić nie jeden film. Co do samej książki, potrafi ona rozśmieszyć czytelnika, jednakże jak człowiek wszystko przemyśli, to sama książka wydaje się smutna, uległość człowieka, niewiedza, brak moralności, podporządkowanie się jednostki, propaganda, oraz wiele innych rzeczy, to wszystko możemy ujrzeć u głównego bohatera tej jakże pięknej książki, Michaił Zubow, oficer sowiecki, to jego losy opowiada to wspaniałe dzieło.

Polecam też "Siedem Pigułek Lucyfera" - Książka tego samego autora, co by się stało, jeśli diabeł przybył by na ziemi? Bimber, Szabrownictwo, oraz masa śmiechu. Diabeł Marek nie próżnuję, książka pełna absurdów. Polecam Państwu obie książki, choć fakt, troszkę czasu upłynęło od ich napisania. Trzeba Przyznać, Pan Sergiusz Piasecki nieźle sobie drwił z komunistów. Jeśli kogoś zaciekawiłem, to polecam też przeczytać krótki wpis mojego autorstwa, o Panu Sergiuszu Piaseckim Wpis

Noc była czarna jak sumienie faszysty, jak zamiary polskiego pana, jak polityka angielskiego ministra. - "Zapiski Oficera Armii Czerwonej" - Sergiusz Piasecki.

...Polityka jest to sposób, w jaki jednostki — nie mający żadnych przekonań — narzucają lub wywołują w społeczeństwach jakieś przekonania, aby z tego procederu ciągnąć dla siebie zyski... - "Siedem Pigułek Lucyfera" - Sergiusz Piasecki


Zainteresowani treścią tego wpisu? Obserwujcie mój profil. Pozdrawiam Wszystkich czytających ten wpis i życzę wam miłego dnia.

#ksiazki #czytajzwykopem #gruparatowaniapoziomu #nadtag
Pobierz DonislawDev - Witam Państwa, "Zapiski oficera Armii Czerwonej", oj, troszkę już czasu...
źródło: comment_DQxLVNbODn2RZnQx0iG5kuNcRSINTzLv.jpg
  • 6