Wpis z mikrobloga

Mirki z #seo i #pozycjonowanie - pytanko treści następującej... Gdzie w naszym kraju najlepiej celować w pracę zdalną na juniora/specjalistę (zależy, jak z testowym będzie w wymaganiach i z przebiegiem rozmowy, wiadomo) mając 2-3 lata doświadczenia na świstku (poza więcej), we w miarę rozsądnej stawce? Kojarzycie jakieś opcje? Chociaż raz ja o coś zapytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) , więc liczę na Wasz odzew!

PS: Nie, to nie dla mnie, więc nie atakujcie PM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@Duze_piwo: Nie zrozum mnie źle - nie podaję od razu wideł z prostego powodu: oczekiwania vs rzeczywistość. Widły zależą w dużej mierze od projektów, nad którymi się pracowało (a o tych mówić nie można), rozmowy testującej wiedzę, poziomu firmy, która chce zatrudnić i dużej innej liczby czynników wypadkowych. Za Biedronkową nikt wiadomo nie pójdzie, ale rozstrzał w branży jest olbrzymi. Co innego piszą na fb firmowych, a co innego wychodzi zazwyczaj
Myślisz, że mam czas na zabawę w puryzm językowy


@FilipTraum: keek xD Pisanie zgodne z gramatyką zajmuje Ci za dużo czasu? Strach zatrudniać takiego seowca ;)

luźne zapytanie.


@FilipTraum: i luźny komentarz na Twojego babola, nie spinaj się tak, to wypok pe el :)

PS. nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Rzadko kiedy firmy decydują się zatrudniać na zasadach zdalnej pracy. Bardziej bym próbował zleceń jeśli chcesz je wykonywać zdalnie,
@ksaler:
1 - Zależy ile masz czasu; tak się składa, że umiem pisać poprawnie, ale nie w momencie, gdy "z doskoku" coś robię ogarniając ważniejsze dla mnie sprawy (tak, za długie wielokrotnie złożone - możesz się przywalić do tego :3 )

2 - Nie spinam się, luzik - po prostu lubię merytoryczne wypowiedzi na konkretne pytania, a folgowanie sobie z trollingiem zostawiam na inne wątki (odwieczna wojna lewactwo/prawactwo choćby)... Wiem, jak