Wpis z mikrobloga

Mirki szybka sprawa, mam okazję kupić "gejmingowy" pc MSI. Tam jest:
I5 7400
16 gb RAM DDR4
Geforce gtx 1060 3 gb
Zasilacz 500 Watt bequiet
128gb ssd + chyba 1 TB HDD

Google mówi że to ten: https://www.notebooksbilliger.de/msi+nightblade+mib+vr7rc+244de

Płyta i zasilacz są chyba specjalnie przygotowane tam. Kwestia taka że nie chce tego trzymać w tej obudowie tylko przełożyć do swojej. Cena to około 1700 zł. Warto? Sama używana grafika i procesor to już chyba z 1600. To nie jest posklejane jak laptop? Bo to jest jakieś "mini", żeby się nie okazało że to tam polutowane wszystko :D

#komputery #pc #pcmasterrace
  • 11
@dlomlo: Z tego co patrzę na YouTube to jak rozbierają te komputerki to wszystkie są zbudowane bardzo ciasno. Płyta jest jakaś od nich i do tego jeszcze zasilacz jest dostosowany do obudowy. Węższy, niższy i dłuższy. I tak myślę że warto więc pojadę jak szybko się da. Dokupię tylko płytę najwyżej i zasilacz normalny a resztę sprzedam na części. Tam jest jeszcze chyba karta sieciowa na pcie którą właśnie miałem kupić
@Drmscape czemu średnio? Identyczne specyfikacje są i na zdjęciach też identycznie wygląda. Też bym unikał ale jak mogę wyciągnąć ramy, procesor, dyski, i grafikę(która sama na allegro używana kosztuje 900 zł) to kupię i wyciągnę. Włożę tylko swoją płytę i zasilacz i będę miał normalnego kompa. Z czasem można wymienić procesor bo to chyba 1151 socket. A nawet cena dysków, Ramu i grafiki to już chyba będzie prawie 1700 zł.