Wpis z mikrobloga

@johann89 Dzisiaj wszystko elegancko, chociaż nadal brakuje takiego dociśnięcia w pierwszej połowie żeby zacząć sobie ustawiać mecz jakaś bramką. Pewnie Franz w przerwie dokręca mobilizację i dlatego zawsze ta druga połowa jest bardziej efektywna i efektowna.

Świder jak dla mnie gracz meczu. Zwielokrotniona mobilizacja na niego podziałała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda że Miller nie strzelił, przy karnym ewidentne czerwo dla falującego (a ta akcja też miodna była).
@czlapka: @rawator: @johann89: trochę się runda rewanżowa w 4 lidze przypomina, gdy często do przerwy remisowaliśmy, ale na koniec było 3-4:0.

Ja jeszcze nie jestem rpzekonany czy wygramy tę ligę na miękko bo na 2 wyjazdy jeden przegraliśmy a drugi uratowaliśmy w samej końcówce. Teraz sprawdzian z Legią, jeśli wygramy to ju chyba odetchnę z ulgą że wszystko powinno pójść zgodnie z planem.
@johann89: może będą muieli w zimie pozbyć się paru zawodników żeby na rezerwy za dużo nie wydawać :P

Na razie wygląda na to że nie będziemy mieli jednego rywala do awansu, tylko silnych drużyn jest kilka. Dla nas to chyba lepiej niż mieć 1 przeciwnika który wszystko wygrywa. Niech czołówka sobie gubi punkty między sobą a my grajmy swoje.