Wpis z mikrobloga

@Szafek7: kylin raczej będzie lepszy, choć ja byś się nad ammitem dual pochylił, mniejsze szkiełko jest bardziej praktycznie, bez większego szkiełka kylina co chwilę uzupełniasz. A z większym wygląda kijowo :D
@Szafek7: można. tylko musi mieć conajmniej 3mm średnicy (bo ilość nośnika musi wystarczyć żeby zakryć otwory na watę). Jak szukasz czegoś na single, polecam pharaoha, mam i się z nim nie rozstaję.
@Szafek7: kylin jest fenomenalny pod względem smaku i jest to mój ulubiony i ukochany parownik. Ale z tego co piszesz to nie chcesz dual coila więc kylina odpuść bo on typowo jest pod dual (najlepiej wtedy pracuje)

Kup sobie ammit 25. Ostatnio jaram na nim i jest fenomenalny. On jest tylko pod single coil. Ja osobiście jestem fanem dwóch grzalek Ale mimo to '25' zrobił na mnie ogromne wrażenie. Bardzo dobry
@Szafek7: Chyba ten, ale zamów sobie lepiej z bardziej ogarniętego źródła. Ostatnio kupiłem drugiego ammita 25, nie wiem po co w sumie, ale za 18 dolcow z efun.top. Naprawdę polecam, jest mega
@Szafek7: tak. GeekVape Ammit 25.

Ten airflow który zrobili jest świetny bo ani kawałek powietrza się nie marnuje. Mimo ze jest to jedna grzalka to smak i Chmura jest mega bo coil atakowany jest powietrzem bezpośrednio z 3 stron z bardzo bliskiej odległości. Na coil 3mm jest cudnie. :)

@goomowy: @Szafek7: ja z kolei miałem ammita 25 i jak dla mnie jest on porażką. Po pierwsze ma piny w bazie odwrotnie (lustrzane odbicie) niż w innych, więc nie kupisz gotowych skręconych drutów (bo robią odwrotnie i musiałbyś rozwinąć drut i skręcić w drugą stronę. Dla mnie to minus bo wolę jakieś fajne seciki kupić gotowe niż kręcić na wkrętarce itd.). Ponadto bardzo lubi wyciekać (pharaoh, kylin, ammit dual, nigdy
@xardas060: co do wycieków to kwestia wickowania. Mi się tylko raz to zdarzyło jak bardzo wate wyczesalem. A tak to zero.
Co do decku to wystarczy zamontować coil do gory brzuszkiem (jeśli wiesz o co mi chodzi) i dziala elegancko.

I nie ma co porównywać smaku singla do duala. Dla mnie dual (np. Kyllin czy ammit dual) będzie zawsze smaczyl lepiej. Jednak jak na single coil '25' smaczy super.

Ogólnie mamy
@TargonTM: ja kylina mam na charonie 218 niemal nieodłącznie :)

A najlepiej smaczy mi na dual Caterpillar coil 3mm 0.22 ohma :) obłęd.

Kupuj chłopie bo to imo najlepszy atomizer na duala w tym roku (jak do tej pory oczywiście) smak jak z RDA.