Wpis z mikrobloga

Witam mirki!
Kupilem dzisiaj losa na Euromilions, gdzie do wygrania jest 25 milionów £, i właśnie zaczynam afirmacje, jak to ociekam w bogacosci. Afirmuje o wycieczkach na sloniach w Chiang Mai, jazda w nowym porsche po route 66, przeleceniu balonem przez wielki kanion, poglaskaniu kilku miskow koali w Nowej Zelandii, uczestnictwie w swiecie płodności w Japonii, zakupach w Harrodsie w Londynie. Po czym wybudowaniu domu i kupieniu sobie Shelby GT500 z 67'.
A teraz do rzeczy, co WY zrobilibyscie z Milionem złotych, ktore z checia oddam dla jednego mirka z plusujacych ten post, w przypadku trafienia glownej wygranej!
Natomiast dla 4 pozostalych kupie playstation 4 i dowolna gre, w przypadku wygrania glownej nagrody!
Pozdrawiam

Pobierz F.....y - Witam mirki!
Kupilem dzisiaj losa na Euromilions, gdzie do wygrania jest 2...
źródło: comment_n0tPvbgE2emNKKOsgtjBoFnz1eE7jORg.jpg
  • 53
@Frality gdybym mial kasy jak lodu i przezyl wszystkie uciechy jakie daje ten swiat to popadlbym w depresje ze nic mnie w zyciu lepszego juz nie spotka bo po prostu niczego takiego nie ma
@Frality: na nic bym nie wydał, bo reumatyzmu za piniondze nie wyleczę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mogę co najwyżej kupić jakąś chałupkę w Maroku albo innym kraju o suchym i ciepłym klimacie, bo tylko w takim #!$%@? najmniej albo wcale i przez cały rok i stamtąd zdalnie pracować.
@prut: wystarczy postawic sobie cel, jest tyle mozliwosci, wygrywasz kase, koncentrujesz sie na sporcie lub nauce,
masz nieograniczone mozliwosci,
Chcesz byc dobrze zbudowany, koncentrujesz sie na tym, chcesz byc najlepszy w csie, koncentrujesz sie na tym, chcesz stworzyc drugiego facebooka, koncentrujesz sie na tym, chcesz byc najlepszym fotografem, koncentrujesz sie na tym, (wstaw co chcesz) koncentrujesz sie na tym!
Pieniadze tylko moga pomoc Ci w osiagnieciu innych celi. Same w sobie
@Frality rozumiem wszystko, nie jestem glupi :) ja z pieniedzmi bylbym szczesliwy, ale za samo sedno szczescia uwazam to, ze nie trzeba musiec pracowac jesli akurat nie ma sie ochoty.
@Frality: Gdybym łapnął dziś 1mln to krótka piłka, mieszkanie z tarasem i grillem na nim :D, część po rodzinie, reszta na konto, które nawet nie musi zarabiać byle zapewniło mi bufor "jak braknie". Tyle...
Kupilem dzisiaj losa na Euromilions, gdzie do wygrania jest 25 milionów £


@Frality: Wiesz co sobie kupiles za te pare funtow? Kilka godzin nadzei i intensywnych marzen oraz planow ;) Jak bylem mlodszy, lubilem to uczucie, lubilem sie oszukiwac raz na jakis czas, grajac w gry losowe. Ale prawda jest taka, ze to Twoje, co sam zarobisz, a na reszte nie ma co liczyc.

Btw, prawdopodobienstwo wygrania glownej nagrody w Euromillions