Wpis z mikrobloga

W 2018 czekam na walkę z czołówką o pas. 13 tygodni przygotowań do walki z Abellem. Taki jest boks, nie wiem co się stało, wszystko przebiegało jak należy, jestem w świetnej formie fizycznej mam zamiar pnąć się w rankingach, nie pamiętam co trener mówił do mnie między rundami, ale chyba żebym trzymał Abella na dystans. Wrócę silniejszy. Wilder szykuj dupę.

#boks #heheszki
Pobierz Obserwatorzramienia_ONZ - W 2018 czekam na walkę z czołówką o pas. 13 tygodni przygot...
źródło: comment_RN3Act4SMGTBtAYBAWF788hlBTsHabpL.jpg
  • 7
@ad1s: nie bez powodu zestawiłem obu panów, ten z lewej to niby bumobijca, duza weryfikacja dopiero przed nim jak wejdzie do ringu z Ortizem, ale mimo wszystko on ten pas ma od dawna, boksuje i wyglada jak profesjonalista, atleta, jak wyrzeźbiony w marmurze. Po prawej gośc majaczacy o drapaniu czołówki po plecach, który juz za chwilę miał wejść do czołówki rankingów, wyglada jakby był wyrzeźbiony w budyniu, gośc jedyne co ma
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: pamiętam jak kiedyś, jeszcze kilka lat temu gdy w sumie zaczynałem dopiero interesować się boksem, strasznie denerwowała mnie grupa komandosów Wasilewskiego, te wszystkie słynne gale w Sosnowcach, gdzie w walce wieczoru występował Kołodziej / Jonak / Hutkowski / Kostecki itp itd. z groźnym Słowakiem / Węgrem / Rumunem. Patrzyłem z perspektywy kibica, ile można obijać no-name'ów zza naszej południowej granicy. Teraz patrzę na to szerzej, trzeba przyznać, że Andrzej Wasilewski