Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mirabelki, Stulejarze. Proszę o wyjaśnienie pewnych rzeczy, bo pomimo ponad pięcioletniego stażu na wypoku nadal chyba mało rozumiem. Przez jakieś cztery lata moja obecność na wypoku sprowadzała się do przeglądania głównej, ewentualnie wykopaliska i nawet nie interesowało mnie co kryje się pod nazwą "mikroblog". Kiedy odkryłem to magiczne miejsce , nocną i inne wynalazki prof. Biaukova to praktycznie przestałem zaglądać już na główną. Heheszków moc pochłonęła mnie doszczętnie. Przyszła też pora na odkrywanie cóż takiego kryje się pod hasłem ##!$%@?. Myślałem sobie, że może też trochę taki jestem skoro przesiaduję na wypoku. Ale! Dzięki @ORMO-27 i tagowi ##!$%@? odkryłem jak bardzo #!$%@? można być. Historie niektórych mireczków otworzyły mi oczy na prawdziwe #!$%@?, to jakby zajrzeć w same czeluści piekieł i dostać #!$%@?ą w oko od samego czarta. Jak dużo jest #!$%@?ów na wypoku? Gdzie się kryjecie, kim jesteście? Czy wypok to kraina #!$%@?? Zachęcam do wypełnienia poniższej ankiety.

#ankieta ##!$%@? #smutnazaba #heheszki

Spierdolonyś?

  • normix 55.3% (73)
  • spierdolix 44.7% (59)

Oddanych głosów: 132

  • 7