Wpis z mikrobloga

-> Bądź 3 lata w związku.
-> I pod pępowiną rodziców.
-> Powiedz facetowi przez telefon że chcesz skończyć związek i przyjechać, by pogadać.
-> Po rozmowie uznaj, że jednak małe pierdoły w związku są luzem do naprawienia, a z rodzicami zawalczysz, bo aktualnie mają mega złe zdanie o facecie.
-> 1h po powrocie do domu zadzwoń ponownie z wiadomością że zrywasz, bo to nie ma sensu.
-> Pisz potem by zostać przyjaciółmi i kochasz, ale nie możecie być razem, bo jak nie posłuchasz rodziców, to będą urażeni.
-> Miej 22 lata i bądź na studiach (?!)

WTF.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #feels
  • 14
@ShogunSdz ma rację!
100% #wygryw Różowe, które nie potrafią odciąć pępowiny w wieku 23 lat to wielkie zło. Za każdym razem musisz się kłócić z rodzicami, że chcecie gdzieś jechać czy coś, podczas gdy ona tylko "mama powiedziała to, co mam jej odpisać". A potem jeszcze mieszkanie u niej, bo pewnie u ciebie byłaby nieszczęśliwa i cały dom i twój dzień jest organizowany przez nich. Pij kompot
@remzowaty!
@agaciksa: skoro w jednej chwili mówi "zostaw go", a za godzinę "wróć do niego" i laska się słucha to po małżeństwie mamusia powie "rozwiedźcie się" i córeczka również posłucha. w moim życiu spotkałem 2 typy mamusiek różowych. 1 najdłuższy związek (1.5 roku) jej mama modliła się o rozstanie i ja wysłuchałem jej modłów, 2 typ mamusiek przełom stycznia/lutego (różowa wybrała innego, ale on jej nie chciał) "daj mu szansę spoko facet"
@remzowaty: gdybyś był kobietą mogłoby coś z tego wyjść :) A tak to co najwyżej na browara kiedy możemy się wybrać jak będziesz w łodzi:) A która część Ci się najbardziej podobała ?
@remzowaty: No widzisz cieszę się że mogłem CI humor poprawić :) sam podobne rzeczy przeżywałem więc wiem co to znaczy. :) !.. Cieszę się że nic nie masz do mojej dupy :) Serio szkoda nerwów na takie kobiety. Z tego co wiem jesteśmy 5 lat po rozstaniu z tamtą różowąropuchą i nadal jej mamusia nie pozwala się jej wprowadzić do jej obecnego nałożnika. Ciekawe czy wykarczowała ten busz... a ropuszka latek