Wpis z mikrobloga

@crowfire dawaj badania naukowe wśród przywódców krajów na temat tego jak bardzo im "zależy" (XD) na ludziach od ilości posiadanych dzieci i związków XD Dodatkowo Jarosław Kaczyński jest szefem partii rządzącej a nie szefem rządu, który de facto rządzi. Serio zapraszam do lekarza każdego, komu paranoja przesłania zdrowy rozsądek.
No ich nie wychowuje, ale ma żonę której zależy na dzieciach.


@crowfire: Co za argument xD

Jednak komu bardziej zależny na ludziach?


WUT? Co to w ogóle znaczy i co ma do związków?

Poza tym podałeś dwa przykłady układów, które są zaprzeczeniem zdrowej rodziny jako kontrprzykład dla Kaczyńskiego. Nie wiem co gorsze. Nie ma żadnego sedna wypowiedzi. Jak niby ktoś z dwoma mężami jest lepszy od kogoś z zerem żon?
@zarowka12: Kłócić nie będę... będziesz mieć żonę, to się dowiesz jaka jest różnica związku a bycia starym kawalerem do śmierci.

@j4ace: Kaczyński jest "naczelnikiem" Polski... a w istocie zwykłym szeregowym posłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli uważasz że na nic nie ma wpływu w Polsce to może idź się przebadaj, bo na serio masz oderwany od rzeczywistości rozum.
@crowfire nie #!$%@? nie ma nikogo oprócz siostrzenicy, która córki się doczekała, piszesz takie brednie, że ciebie się czytać nie chce. Inna sprawa, że nie wiem skąd masz te gówniane informację, że Kaczyńskiemu na nikomu nie zależy. Żeby nie było nie popieram Kaczyńskiego ale takie #!$%@? się o wszystko jest nieuczciwe...
@arcio220 masz być może rację, człowiek samotny bez bliskiej rodziny, nie musi być koniecznie pusty w środku i nikogo nie dążyć zaufaniem lub miłością, ale odpowiedz stanowskiego też jest z dupy bo sytuacja rodzinna i Merkel, i macrona jest zupełnie inna