Wpis z mikrobloga

@rivui: Tak, ale szalę goryczy przelał ten komentarz admina profilu Łódź:

Przestańcie się tak napinać i pamiętajcie, że oba stadiony buduje miasto z pieniędzy wszystkich mieszkańców. I nie będziemy pisać o każdym meczu, nawet wtedy, kiedy oba łódzkie kluby będą g.rać w ekstraklasie, gdzie mecze tak w ogóle odbywają się nie tylko w piątki, ale nawet w poniedziałki.


Był tak bardzo mało profesjonalny, że aż mam podejrzenia, czy aby na pewno
@rivui: Tez mnie to dziwi na maxa. To był pojedynczy event. I nikt nie powinien oczekiwać, ze beda pisać w kółko o piłce! To jak był Gortat Camp, to tez powinienem sie obrazić, ze klubach nie piszą? Błazenada.
@michalec: Pan Tomasz Anysz powiedział, że to nie jest fejk i nie boi się odpowiadać prawnie za tę deklarację. Sprawa ma dość szerokie podłoże. Widzew jest traktowany po macoszemu przez miasto patrząc na to ile kasy idzie na rozwój infrastruktury po zachodniej stronie miasta, gdzie jedna trybuna kosztowała tyle co cały stadion Widzewa, a miasto deklaruje dobudowywanie kolejnych trybun pomimo tego, iż kibice ŁKS-u nie są w stanie zapełnić nawet tej,
@michalec: W całej Polsce stadiony budowane są za publiczne pieniądze. Co z tego, że Widzew gra na pięknym stadionie, skoro piłkarze i juniorzy tego klubu potrzebują boisk kilka razy w tygodniu przemnożyć to przez ilość drużyn to wychodzi kilkadziesiąt razy, a nie raz i to wtedy kiedy miasto nie zorganizuje jakiegoś meczu rugby, na który przyjdzie o wiele mniej osób niż na mecz czwartego poziomu rozgrywkowego w Polsce. Do tego te
@adam-adams: I wlasnie na tym polega problem. Na czym? Mieszaniu piłki wszędzie. Tez jestem kibicem. Tez mam swoje za i przeciw. Ale zorganizowane akcje pseudokibolskie, sa szkodliwe dla wszystkich. Ja sie w to wciągnąć nie dam. Amen.
@adam-adams: Co za #!$%@? stek bzdur. Ośrodek na Minerskiej to rekompensata za zabrane boiska treningowe na potrzeby budowy Atlas Areny - sądzisz, że te tereny nie były warte 12 mln złotych? Wszystkie czołowe kluby w Polsce budują ośrodki treningowe ze swoich pieniędzy(Lech, Legia za kase z LM, Wisła, Cracovia i inwestycja Filipiaka), ŁKS miał taką bazę, ale została mu zabrana, widzew takiej bazy nie miał nigdy. Widzisz różnicę? Zresztą, to jest
@michalec: Tylko, że to nie jest akcja pseudokibolska. Kibice Widzewa nie dewastowali boisk, nie dewastowali autobusów klubowych, nie atakowali z maczetami na pracowników innych klubów, czy nie zastraszali piłkarzy innych drużyn, aby Ci przegrali z ich klubem. To jest walka o to, aby tylko i wyłącznie Widzew i ŁKS byli traktowani na równi, pomimo tego, że to Widzew jest dumą Łodzian i to Widzew daje temu miastu największą promocje. Czy widziałeś,
@cycu1908: Tragiczny standard to wy reprezentujecie sobą dlatego nasz stadion możecie podziwiać na zdjęciach lub filmach, bo nikt nie wpuści zawistnego bydła, które zrobi wszystko, aby zniszczyć to co my zbudowaliśmy z niczego. Czyli kilkunastotysięczną publikę i świetną zabawę, która sprawia frajdę setkom najmłodszych Łodzian, o co Wy macie największy ból dupy. Co do stadionu to nie kosztował 140 mln zł. Jakbyś był w temacie to byś wiedział i w porównaniu