Wpis z mikrobloga

Encyklopedia osobistości rzeczypospolitej polskiej? A czy to aby nie to samo co Britishpedia? Bo jeśli tak, to obiło mi się coś o uszy na ich temat. Daj znać, czy aby na pewno dobrze kojarzę, to napiszę co o nich słyszałam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Karolcia83: konkretnie to chodzi mi o taką jakby encyklopedię, w której publikuje się nazwiska różnych zasłużonych (że tak to określę) osób. Chciałbym dodać
paluch_85 - > Encyklopedia osobistości rzeczypospolitej polskiej? A czy to aby nie to...

źródło: comment_lJK8HyPHL0ib3KoQmnQYuP4hQpJPWupm.jpg

Pobierz
Kiedyś dane było mi przeglądać wydanie Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej z roku 2015 (to co na zdjęciu powyżej), tyle, że w bardziej "eleganckiej" wersji. Księga oprawiona była w skórzaną oprawę, na papierze matowym, w kolorze - ogólnie rzecz biorąc, prezentowało się to naprawdę ładnie. I myślę, że głównie taką funkcję ma pełnić - reprezentacyjną. Czyli ładnie prezentować się na biurku, regale, w firmie czy biurze, ewentualnie skan wpisu na stronie internetowej. Bez
Encyklopedia osobistości rzeczypospolitej polskiej? A czy to aby nie to samo co Britishpedia? Bo jeśli tak, to obiło mi się coś o uszy na ich temat. Daj znać, czy aby na pewno dobrze kojarzę, to napiszę co o nich słyszałam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Karolcia83: konkretnie to chodzi mi o taką jakby encyklopedię, w której publikuje się nazwiska różnych zasłużonych (że tak to określę) osób. Chciałbym dodać
Dane mojego znajomego znalazły się w Encyklopedii Osobistości RP w roczniku 2016. Chłopina jest biznesmenem, wydawcą prasy lokalnej, a przy okazji jest mocno zaangażowany w lokalne projekty obywatelskie, więc chyba mu się należało takie wyróżnienie. Jak byłem kiedyś u niego w biurze w odwiedzinach, to miał ponad biurkiem powieszony taki oficjalny certyfikat Britishpedii, chwalił się nim coś mi tam opowiadał na ten temat, ale teraz już nie pamiętam. Certyfikat wyglądał ładnie, elegancko,
Dziękuję wszystkim za informacje na temat Encyklopedia Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej. Wiem już wszystko co chciałem wiedzieć na ten temat. Publikacja wydaje się dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą się wylansować w danym środowisku. Na prezent dla kogoś takiego też się nada, tym bardziej, że podstawowy wpis w Britishpedii jest bezpłatny z tego co piszą na stronce WWW. Wątek do zamknięcia.
Jakiś czas temu zgłosił się do mnie przedstawiciel tej całej britishpedii i zaproponował umieszczenie wpisu w ramach encyklopedii osobistości rzeczypospolitej polskiej 2018. Wpis miał być darmowy, ale za niewielkie pieniądze można było wykupić sobie dodatkowe usługi, takie jak możliwość wyróżnienia wpisu, dodania zdjęcia i tak dalej. Wcześniej coś takiego w ogóle nie było mi potrzebne, więc olałem temat, jednak teraz, ze względów "prestiżowych" zależałoby mi na tym, żeby jednak umieścić swoje nazwisko
Witam, czy Encyklopedia Osobistośc RP ukaże się także w 2019 roku? Ktoś coś wie na ten temat?


@maRRoKKo: Zapewne się ukaże, jak co roku od dobrych kilku lat. Sądząc po objętości, z roku na rok wydawnictwo cieszy się coraz większą popularnością. Coraz więcej wpisów, coraz więcej osobistości aplikuje. Część osób decyduje się na wpisy rozszerzone. Wątpię aby wydawnictwo Britishpedia porzuciło idee wydawania Encyklopedii Osobistości w momencie, gdy jest ona najbardziej popularna.