Wpis z mikrobloga

Dlaczego wy dziewczyny tak ranicie serce. Nie powiecie wprost, nie jestem zainteresowana. Człowiek się angażuje, umawia na częste spotkania, mile spędza czas aż w końcu decyduje się na odwagę i wyznaje uczucie zaś druga osoba nigdy nic do Ciebie nie czuła i ma jeszcze kogoś na oku. Przykre jest to życie mirki, mam #!$%@? wieczór.


#rozowepaski #placz #zauroczenie #dziewczyna #przegryw #gorzkiezale
  • 17
@FHA96: Tinder > Ustawienia konta > Personalizacja > Ruchanie > Zaawansowane > Mniam Mniam > Ananas > Lizanie i zaznacz to.

Tego kwiatu jest pół światu, nie ta to inna, az Ci będzie głupio przy kolejnej, że myślałeś, że lepszej nie znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziekuje nie. Poznałem ją na studiach, tak jakoś ona sama na korytarzu zagadała. Później poszło zaproszenie na Facebooku, siedzenie obok siebie na wykładach, spotkania, miłe spędzenie czasów, odprowadzenie do domu. Z czasem praktyczny brak zainteresowania z jej strony, zerwanie znajomości po tym wyznaniu, bo po co i tak nie miało to sensu. Czasem tak sobie o tym myślę bo naprawdę się mocno w tej dziewczynie zauroczyłem.