Wpis z mikrobloga

Siemka, troche osób do mnie pisało jak mi mija czas, także wrzuce info w paru zdaniach. W pracy wszystko okey, powiem że nawet dobrze mi sie pracuje, w Niemczech na Asos bardziej się męczyłem niż tutaj a będzie tylko lepiej. Przez ostatnie dwa tygodnie nosiłem deski, co jest najgorszą pracą na tym dziale. Skoro tu mi się podobało, to dalej będzie już tylko lepiej. Od poniedziałku będę się uczyć przy pracach dalej na taśmie. Tzn, będe owijać w takie #!$%@? deski by sie nie uszkodziły podczas transportu = że już nie będę nic nosić xD A z czasem może mnie na jakąś maszyne wezmą :) Dostałem pierwszą tygodniówkę w kwocie 332 funty na rękę także nie jest źle xD W porównaniu z Niemcami, wszystko mi tu lepiej wychodzi, Mieszkanie, dojazd do pracy, pieniądze i to że umiem się dogadać z każdym. Jak mnie brexit stąd nie wywali to myśle że mogę zostac tu na stałe. Dziś pojechałem z ziomkiem z którym mieszkam na zakupy, zrobiliśmy zakupy tygodniowe i wyszło nas 81 funtów , czyli po 40 na łeb :) Wrzuce wam fotke paragonu co można kupić w lidlu w UK za własnie 81 funtów. Jak ktoś by chciał się wybierać za granice a ma pytania, może śmiało priv pisac. #kurakberlin #kurakbarnsley
Pobierz kurakao - Siemka, troche osób do mnie pisało jak mi mija czas, także wrzuce info w pa...
źródło: comment_WpU1sQ4TXYXRjmV3Z8kmVuCHyEn05r2T.jpg
  • 16
@mroznykasztan bankowe mam all splecione, zostały chwilówki ale tego nie spłace. ostatnio w sierpniu przelałem 1000 zł na poczet zobowiązań. Mam jeszcze inne zaległości na kwotę 5 tys zł. Dalej zacznę spłacić jak konto w banku otworze. A chwilówki pójdą na przedawnienie
Cieszy mnie to, że wychodzisz na prostą, oby tak dalej! :)

zostały chwilówki ale tego nie spłace


@kurakao: Dlaczego, jeśli znów mogę spytać - nie chcesz spłacić? Dług to dług, nawet jeśli się przedawni (o ile można w ogóle powiedzieć, że dług się przedawnia).
@mroznykasztan jeszcze dodam, że z tymi co się dogadalem to spłaciem. Ale na pewno nie będę płacić 2500 zł za pożyczkę rzędu 500 zł.. Z każdym próbowałem się porozumieć, ale jak mi gość na słuchawce mówi ze musze spłacić całość z karami i odsetkami bo inaczej mi komornika wezwie to automatycznie mowie ze niech wzywa :) i każde postanowienie wygląda jak screen powyżej