Wpis z mikrobloga

Nie polecam sklepu z akcesoriami i kosmetykami do włosów multidrogeria.

3 września przez ich konto na allegro zamowilam sporo przedmiotów- maski do wlosow, maseczki do twarzy, odzywke, mydlo do włosów i ciala, ampulki, szampony itd.

Mimo deklarowanych 24h na realizację zamowienie, paczke (niekompletna!) dostalam dopiero 9 września i to po dwukrotnej interwencji telefonicznej, Pan który odbierał był chamski i generalnie obrazony, ze czegokolwiek od niego chcę.

Paczka przyszla bez maseczek do twarzy i odzywek do włosów.

Nie odpowiadali na maile, zalozylam wiec spór na allegro z wyjasnieniem całej sytuacji.

W odpowiedzi bardzo kulturalny mail z przeprosinami, obietnica doslania brakujących przedmiotów na koszt sprzedawcy (o rly? Łaskawcy), załączenia do paczki gratisowych produktow na przeprosiny.

Nic nie odpowiedzialam, po prostu czekalam.
Dzisiaj przyszedl listonosz z brakującymi przedmiotami, po 15 dniach od zamówienia.

I teraz kilka uwag:
1. Sprzedajacy wyslal przedmioty innym sposobem dostawy niz obiecal, deklarowal na moje życzenie paczkomat, przyszedl pp.
2. Karton, zakladam zlosliwie, owinięty szczelnie 10 warstwami tasmy.

3. Wiecie co było gratisem? XD 2 sztuki próbek (zaszetki 5ml) kremu nawilzajacego 70+

Sklep na allegro ledwo rok, z takim podejsciem do klienta nie wróżę sukcesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam panie z tagów #wlosy #wlosyboners #uroda #kosmetyki #rozowepaski
Będzie wiadomo gdzie nie robić zakupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@Catttana ja aż tak restrykcyjnie do tego nie podchodzę, zwlaszcza jak jest baaardzo dużo komentarzy :) ludzie są rozni i nieraz jakiś klient nawet po udanych zakupach potrafi wystawić negatyw za jakiś duperel :)
Generalnie na allegro akceptuje 3%negatywów, ponizej 97% pozytywnych nie kupuje :p
@Shyvana dzięki za info. Ja się przez takie akcje przerzuciłam na sklepy internetowe i płace tylko kartą (w razie czego mogę straszyć chargebackiem, ale nigdy do tego nie doszło). Za to ezebra mnie drugi raz wkurzyła i drugi raz tym samym i drugi raz uznali reklamację od razu i sama nie wiem co myśleć xD
@StaryZdzich co zrobili? XD
Ja większość staram się zamawiać z mintishopu, nigdy nie miałam z nimi zadnego problemu. Mają fajne promocje.
Raz przyszedł do mnie uszkodzony przedmiot- wystarczyl jeden mail ze zdjeciem i po 2 dniach mialam w domu nowke sztuke i na przeprosiny cała paczkę ich krowek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystko u nich zamawiam- pędzle do makijazu, palety cieni, kosmetyki pielęgnacyjne.
Tego zamowienia o ktorym mowa
@Shyvana: drugi raz zamówiłam ampułki z placentą i drugi raz przysłali potłuczone. Aż trochę umarłam w środku jak znów zobaczyłam pod folią mokre opakowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) po mailu zaproponowali zwrot 30% wartości co się nawet opłacało (poprzednio TO SAMO) no i z jednej strony fajnie, a z drugiej, #!$%@?, drugi raz to samo xD
minti znam, ale szukam też drogerii, które wspierają fundacje (kupuję przez
@StaryZdzich byl nawet taki mem xD z laska ze niby robi zakupy za 300$ i zastanawia sie czy dodatkowe 5 za przesylke to nie za dużo xD to właśnie ja.
Obojetnie ile nie wydaje to szkoda mi kasy na wysylke, dlatego lubie aliexpres i zalando xD
@Shyvana: i e-obuwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ja tak serio polecam robić zakupy z koleżankami, albo zapas pewniaków. Nawet BeautyBay do polszy wysyła za free przy zamówieniu powyżej tych 18 EUR - nie widzę powodu, żebym płaciła za przesyłkę jak najebię rzeczy za 300 PLNów ( ͡° ͜ʖ ͡°)