Wpis z mikrobloga

Ej mirki, sięgnąłem dna. 23lvl, still #tfwnogf, każda impreza sam, półmetek - sam, studniówka - sam, wszystkie imprezy rodzinne - sam. W sobote ide na wesele do przyjaciela, zgadnijcie z kim? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A no dobrze zgadliście, bo 3 loszki odmówiły, bo albo zasłoniły się pracą albo innymi planami. I wiecie co Wam powiem drogie mireczki? Mam totalnie #!$%@?, odpaliłem sobie konsolke, szukam jakiegos mmorpg (dla ciekawskich mam urlop w pracy i wakacje bo studbaza). Co więcej? Odpale sobie jeszcze jakieś anime jak za starych dobrych czasów w podstawówce, a wszystko to sprawia, że czuje się zajebiście. Zero presji, w sobote pójdę do kumpla, #!$%@? się, nie będę się nikim przejmował. Najważniejsze to czuć się dobrze ze samym sobą. Pamiętajcie kiedyś przychodzi taki moment, że nawet w samotności będziecie się dobrze czuli. Przyjdzie moment, kiedy będziecie mieć #!$%@? po latach starań, tak jak teraz.


#przegryw #tfwnogf
  • 12
@zydomasonski_lewak: Czy jesteś martwy w środku, czy też masz #!$%@?... nie, jesteś po prostu zwykłym przegrywem. Mając 23 lata powinieneś ruc*ać wszytko co się rusza i nie ucieka na drzewo... znaleźć swoją niszę i ja eksploatować aż urobek będzie wył z zachwytu i wychodził na miękkich nogach...
Ale nieee... ty wolisz grać w konsolę i oglądać zje*ane amine... ku*wa, anime... hahahh #przegryw
@Gacrux: nie jestem, raczej bym powiedział, że postury atletycznej odkąd chodze na siłownie (już dobre 3 lata), wszystko raczej się rozbija o to, że nie potrafię się starać i nie doprowadzam spraw do końca, głównie przez moją nieśmiałość. Więc to nie jest tak, że obwiniam kobiety