Wpis z mikrobloga

@dnasstorm: Z tymi 64GB jest lekki przypał, bo w oficjalnej sprzedaży ich już nie ma. Sam czekam drugi tydzień na nówkę (w ramach gwarancyjnej wymiany na nowy) bo mają braki magazynowe. Może się okazać, że ich ceny będą dość wysokie...

@dnasstorm: wątpię, po ostatniej konferencji na wszystko i tak poszła spora obniżka. Pamiętam, że np. z makiem pro było tak, że model z 2015 roku nawet potrafił podrożeć po premierze 2016
@dnasstorm: Nie stanieje. Po pierwsze 64GB juz nie bedzie w sprzedazy, po drugie Apple ustalil nowe ceny dla iP6s i tego beda sie sklepy trzymac. Chyba ze trafisz na jakas promocje z kilkoma sztukami, ktore szybko sie sprzedadza. Ale tu musial bys liczyc na szczescie i ciaglw obserwowac rozne sklepy.
@viruszg: @Eoghan: @Quimeen: Ok, dzieki. Moge dolozyc 120zl i miec 128 GB. Duza roznica w cenie jest pomiedzy 16 GB a 64 GB bo prawie 380zl. Ale w iPhone 5s 64GB mi wystarcza w zupelnosci, raptem 33GB mam zapelnione.

Mam nadzieje, ze jak juz kupie iPhone 6s plus to bedzie sie trzymal i dobrze dzialal przez 3 lata lub dluzej, tak samo jak iPhone 5s, ktorego uzywam obecnie.