Wpis z mikrobloga

Mam monitor 27 cali ASUS VC279H, ale przypadkiem docisnąłem ekran i z matrycą stało się coś podobnego jak na zdjęciu, w mniejszej skali. W dolnej części widać dalej to co się wyświetla. Z zewnątrz nie ma śladów zniszczenia, dopiero po włączeniu widać uszkodzenie.

Czy jest sens to naprawiać? Monitor dalej kosztuje ok 1000 złotych. Gwarancja oczywiście odpada.

#komputery #pc #monitory #asus #pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_sQjATcV4t9UO9NAzHHmmbeduVL9yErQL.jpg
  • 16
@uhu8: mistrzu robiłem na serwisie i nikomu tu nie ubliżam, ale widziałem już efekty takiej domowej naprawy "osoby mające dwie sprawne ręce" w dużo bardziej błahych przypadkach i uwierz mi- jak się z tym nie robi i nie jest się absolutnie pewnym swoich umiejętności to lepiej się w to nie bawić. Bo potem PRZYPADKIEM może się okazać, że chcąc wymienić głupią bateryjkę od biosu śrubokrętem wyrwiesz całe gniazdo i przeorzesz pół
@shox: kupiłem ostatnio 27 calowego zakrzywionego samsunga, modelu nie pamiętam ale jestem bardzo zadowolony. O dziwo kosztował c/o 900zł w sklepie stacjonarnym (W-wa Blue City) a na stronie.. droższy ¯\_(ツ)_/¯
@uhu8: mistrzu robiłem na serwisie i nikomu tu nie ubliżam, ale widziałem już efekty takiej domowej naprawy "osoby mające dwie sprawne ręce" w dużo bardziej błahych przypadkach


@kaganiec_oswiaty: mistrzu - pomyśl. Jeśli ktoś miał dwie sprawne ręce, to jego monitor nigdy do Ciebie do serwisu nie trafił. Trafiały efekty pracy, które nie miały dwóch sprawnych rąk i/lub głowy.