Wpis z mikrobloga

Taka myśl. Przez szalony offseason/draft praktycznie każdy kibic z jakiegoś powodu musi być podekscytowany nowym sezonem, a szczególnie swoją drużyną. Które zespoły waszym zdaniem nie wniosą nic ciekawego w następnym sezonie, gdzie nowa historia nie ma w sobie absolutnie nic ciekawego? Mi na myśl przychodzi jedynie Raptors, którzy nie zmienili kompletnie nic i nie mają perspektywy na coś ciekawego i chyba Utah, choć tam może być ciekawe oddanie drużyny w 100% Gobertowi.

#nba
  • 25
@parooow: no niestety Utah raczej straciła swoją pozycję, chociaż zdrowy Favors i Gobert moga trochę na siebie więcej wziąć w ofensywie.

No i Spurs które też nie zrobiło nic ciekawego i raczej pociąg odjechał z powodu umocnionego OKC i Houston.
@lawicko: Racja, ale przez wschód + jednak w sporej części przebudowane składy C's i Cavs liczą nawet na 1 miejsce w konferencji, co nie jest tak nierealne, jeśli tylko trzon pozostanie zdrowy, a taka walka zawsze powoduje jakąś ekscytację

@iAmTS: tutaj raczej każdy liczy na MVP sezon Leonarda, co w sumie i mnie mocno ciekawi

@Gch9: Bulls i Atlanta przekierowali się na przebudowę, co na początku 1 sezonu procesu
@fordern: No ja jak pisałem, ciekawy jestem sezonu Leonarda i tego jak będzie wyglądał w kontekście MVP, sam skład to wiadomo, dla mnie maks 3-4 miejsce w konferencji, z naciskiem na 4.
@Trae: 8 to chyba w jakimś turbo fantastycznym wariancie, oni mieli w ogóle jakiekolwiek wzmocnienia? XD
@parooow: Kawhi MVP, zacznie wyrastać ponad tą drużynę, i będzie ją trzymał na poziomie 50 zwycięstw. Jedna osoba więcej nie da rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)