Wpis z mikrobloga

Przegląd najciekawszych laptopów konwertowalnych 2w1

Cześć Mirki i Węgierki, dzisiaj rzucimy okiem na kilka propozycji urządzeń typu 2w1. W końcu nie każdy potrzebuje przenośnego gamingowego laptopa, gdy w domu stoi wydajny piecyk. Inaczej jednak sprawa wygląda z urządzeniami do pracy - tutaj im mniej coś waży, tym lepiej. Wybór jednak nie jest łatwy, jeśli nie chce się trafić na coś o wydajności kalkulatora. Postanowiliśmy więc rzucić okiem na coraz popularniejsze hybrydy laptopów i tabletów. Do boju stanęli przedstawiciele marek takich jak HP, Acer, Dell, Lenovo, ASUS oraz Microsoft. I tym razem nie ograniczaliśmy się do oferty jednego sklepu.

https://www.purepc.pl/notebooki/przeglad_najciekawszych_laptopow_konwertowalnych_2w1

A jak to wygląda u was? Korzystacie z tego typu propozycji? Jeśli tak to może wypowiecie się o którejś z przeglądu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#purepc #komputery #laptopy #pcmasterrace #technologia
Pobierz PurePCpl - Przegląd najciekawszych laptopów konwertowalnych 2w1

Cześć Mirki i Węgi...
źródło: comment_D3qGW23x0yfaKXgkygXxyxyAML0h8lFk.jpg
  • 3
@PurePC_pl: Ja mam Surface 2 Pro. Nie kupiłem go, kumpel który ściąga takie rzeczy mi wcisnął :)
Ogólnie sprzęcik jest spoko, fajnie, że nie zajmuje dużo miejsca, i5 + SSD zapycha bardzo fajnie na Win10. Po przyzwyczajeniu się do dotyku, zacząłem nieświadomie macać matrycę w zwykłym lapku ;). Bateria trzyma 4-5h używania, nawet z podłączonymi głośniczkami na USB te 4h wytrzyma.
Jednak Microsoft, jak to Microsoft, nie byłby sobą, jakby wszystko
@Odczuwam_Dysonans: Co do serwisowania czy głośników - niestety, miniaturyzacja ma swoje minusy. A chyba najgorszym z nich jest wysoka cena. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak z ciekawości - sprzęt używany do pracy w terenie czy raczej małe, mobilne centrum rozrywki (muzyka ze wspomnianego głośnika + filmy, internet)?
@PurePC_pl: w terenie, nie chciałem, żeby leżał i się marnował, więc pomaga mi w pracy - przeglądanie schematów elektrycznych na ekranie dotykowym to dla mnie nowa jakość ;) w domu mam podłączony do kompa TV + przyzwoity system audio, więc generalnie jeżeli już używam jakiegoś mobilnego urządzenia to telefon, no i lapek jakiś też zawsze jest :). Słabe głośniki bym jakoś przebolał, ale ta waga... Dlatego do używania "na kiblu" się